Home / TEKNOLOGJI / “E kapa të dashurën në shtrat me komshiun, do krijoja familje me të”/ Djali rrëfen historinë e tradhëtisë

“E kapa të dashurën në shtrat me komshiun, do krijoja familje me të”/ Djali rrëfen historinë e tradhëtisë

Tabloidi “The Sun” ka publikuar një tjetër histori, ndoshta dhe jo aq të pazakontë, në rubrikën “E dashur Deidre”

Loading...

Djali shkruan:

Dhurata ime e Krishtlindjeve ishte të zbuloja se e dashura ime duke bërë seks me komshiun tonë ngjitur.

Ne kishim kursyer për vite me radhë për shtëpinë tonë.

Unë jam tani 29 vjeç dhe ajo është 27 vjeç, dhe kemi folur për fillimin e një familje tani, pas kemi një dhomë të lirë.

Fqinji dukej i këndshëm – shumë i këndshëm në retrospektivë. Gruaja e tij e kishte lënë dhe unë duhet ta kisha vënë re se ai dhe e dashura ime po shkonin shumë mirë.

Unë erdha në shtëpi herët në prag të Krishtlindjes dhe i gjeta në divan së bashku gjysmë të zhveshur. Koka ime është në një rrëmujë totale.

Përgjigjet Deidre:

Ju duhet të flisni me të dashurën tuaj, por edhe nëse ajo premton të ndryshojë dhe ju e doni mjaft sa për t’i dhënë asaj një shans tjetër, problemi juaj është djali tjetër.

Ai nuk ka gjasa të shkojë diku dhe nuk do të jeni të rehatshëm duke e ditur se ai është kaq afër.

Lëvizja mund të jetë e shtrenjtë por kjo mund të jetë ajo që duhet të kërkoni./lajmifundit.al

Burimi:https://www.thesun.co.uk/dear-deidre/5321070/dear-deidre-girlfriend-sleeping-with-neighbour/

AlbPortali:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com