Home / LAJME / Kjo i ndodhi Bleronës për Shën Valentin!

Kjo i ndodhi Bleronës për Shën Valentin!

Loading...

Shën Valentini, është njëra prej festave më të dashura për të gjithë.

Në këtë ditë të veçantë nuk mjafton vetëm shprehja e dashurisë, por edhe shkëmbimi i dhuratave.
E një dhuratë për Shën Valentin e ka marrë edhe moderatorja e njohur e emisionit “1 Kafe prej Shpisë” në RTV21, Blerona Zeqiri edhe pse nuk është në lidhje. Kolegu dhe shoku i saj i ngusht, Milot Nuraj nuk e ka harruar Bleronën në këtë ditë të veçantë dhe i ka dhuruar asaj një trëndafil të kuq.
LEXO EDHE Edhe Enca mbrëmë e ka festuar Shën Valentinin

“Për momentet e sikletshme në punë që mi jep, për stresin që ma jep, për kafet që kurrë nuk mi qetë. Urime Shën Valentini meqenëse je singël”- ka shkruar Miloti në letrën që ia ka lënë Bleronës në zyrën e saj.

AlbPortali:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com