Home / SPORT / Ky është formacioni më i mirë i kombinuar nga Real Madridi dhe PSG (FOTO)

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar nga Real Madridi dhe PSG (FOTO)

Para super duelit që zhvillohet nesër me Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve, Goal ka publikuar 11-shën më të mirë të kombinuar nga të dyja skuadrat.

Loading...

Në këtë formacion dominojnë futbollistët e skuadrës spanjolle, transmeton Sovrani.info

Sipas Goal.com, futbollistët e Realit janë më të mirë se ata të Parisit në shtatë pozitat përkatse, kurse futbollistët e gjigantit francez në katër pozita.

Befasi e këtij formacioni është mungesa e top-sulmuesit të PSG-së, Edinson Cavani.

Kujtojmë që ndeshja mes Realit dhe Parisit do të zhvillohet nesër (e mërkure) me fillim prej orë 20:45.

screenshot_1

AlbPortali:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com