Home / TEKNOLOGJI / Plas sherri në Korçë, vajzat i shkulin flokët njëra-tjetrës për një djalë

Plas sherri në Korçë, vajzat i shkulin flokët njëra-tjetrës për një djalë

Një djalë nga Korça, i cili kishte njëkohësisht dy të dashura në gjimnaz, i ka futur këto të fundit në sherr.

Loading...

Sherri mes tyre ka degjeneruar me grushte ditën e hënë, dhe kjo nuk është hera e parë që ato kapen për flokësh.

Një raportues, thotë për JOQ se sherret mes vajzave janë të përsëritura.
{“videoid”: “1126393”, “sid”:”4″}

AlbPortali:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com