Home / LAJME / Reja e Donald Trumpit në spital pasi hapi zarfin me pluhur të bardhë

Reja e Donald Trumpit në spital pasi hapi zarfin me pluhur të bardhë

CLEVELAND, OH – JULY 21: Donald Trump Jr. along with his wife Vanessa Trump, attend the evening session on the fourth day of the Republican National Convention on July 21, 2016 at the Quicken Loans Arena in Cleveland, Ohio. Republican presidential candidate Donald Trump received the number of votes needed to secure the party’s nomination. An estimated 50,000 people are expected in Cleveland, including hundreds of protesters and members of the media. The four-day Republican National Convention kicked off on July 18. (Photo by Jeff Swensen/Getty Images)

Loading...

Gruaja e birit të Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, Vanessa Trump, është dërguar në spital pasi që ka hapur një zarf i cili përmbante pudër të bardhë.

Letra ishte adresuar për Donald Trump Jr, djali i madh i Trump, për në shtëpinë e tij në Manhattan.

Ajo dhe dy persona të tjerë janë që ishin në këtë vend janë dekontaminuar nga zjarrfikësit dhe janë dërguar në spital për vlerësim.

Shërbimi Sekret është duke hetuar këtë ngjarje, ndërsa zyrtarë kanë bërë të ditur për BBC-në se Vanessa Trump duket që gëzon shëndet të plotë.

AlbPortali:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com