Home / KRONIKA E ZEZË / Tragjedi në Koçani, e vret gruan dhe më pas bën vetëvrasje

Tragjedi në Koçani, e vret gruan dhe më pas bën vetëvrasje

Pas një zënke familjare B.A. (54) nga Koçani mbrëmë e ka vrarë bashkëshorten e tij L.A. (44) para dy fëmijëve të tyre, e pastaj duke kërcyer nga çatia e shtëpisë familjare është vetëvrarë.

Loading...

Ai e ka lënduar edhe vajzën e tij, e cila ka tentuar t’i ndihmojë nënës.

Vdekjen tek dy personat e ka konstatuar ekipe të ndihmës urgjente, ndërsa ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer prokurori publik nga Koçani.

AlbPortali:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com