Home / Sport / A jeni gati, ja kush do të ndeshet tani në UFC

A jeni gati, ja kush do të ndeshet tani në UFC

UFC bëhet gati për një tjetër duel të madh.

Ngjarja e ardhshme do të jetë në Moncton (Canada) më 27 tetor.

Loading...

Një shfaqje që nuk është PPV, por ka interes të vecantë pas incidenteve që kanë ndodhur pas luftës mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor.

Artem Lobob (14-14-1) një luftëtar dhe shok shumë i ngushtë me Conor McGregor, do të ndeshet me Zuba Tukhugov (18-4), shoku i Khabib dhe një nga tre njerëzit që hynë në tetëkëndësh për të sulmuar irlandezin.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com