Home / Sport / Abidal mohon interesimin e Barcelonës për Moratan

Abidal mohon interesimin e Barcelonës për Moratan

“Mundo Deportivo” shkruan se drejtori sportiv i Barcës, Eric Abidal hodhi poshtë të gjithë këto zëra, duke lënë të kuptohet se nuk ka asgjë të vërtetë, transmeton lajmi.net.

Ishte Juanma Lopez ai që i ofroi lojtarin skuadrës katalunase, para se të fillonte negociatat me Sevillan dhe Atletico Madridin.

Loading...

Morata ka hasur në vështirësi që të gjejë formën e tij më të mirë tek Chelsea.

Në Londër janë në kërkim të një lojtari për ta zëvendësuar spanjollin dhe emri që përmendet më së shumti është ai i Gonzalo Higuain.

Një gjë është e sigurt, Morata nuk do të kalojë në “Camp Nou”, sipas fjalëve të Abidal. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com