Home / Lajme / Ahmeti për Selën e Kasamin: Janë të rinjë ende! (VIDEO)

Ahmeti për Selën e Kasamin: Janë të rinjë ende! (VIDEO)

Kreu i BDI-së Ali Ahmeti në emisioni Click Plus në TV21 është deklaruar edhe në lidhje nëse BDI do të ketë propozime kushtetuese për shqiptarët, si ajo që nga 20 për qind, në Kushtetutë të përmenden si shqiptarë e jo me përqindje, Ahmeti u përgjigj:

“Që në Marrëveshjen e Ohrit e kemi propozuar këtë, por u desh kompromis dhe nga faktori ndërkombëtar na u kërkua të lëshojmë dikundi, dhe nga shqiptarët të vendoset përqindja 20%. Kur unë i kam pasur këto propozime partitë e reja dhe politikanët e rinjë sot, nuk merreshin me politikë, ashtu siç është zotri Sela dhe Kasami”.

Loading...

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v3.1’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

#CLICKPLUS

Ali Ahmeti #ClickplusАли Ахмети #Clickplus

Gepostet von TV21 am Montag, 22. Oktober 2018

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com