Home / Kronika e zezë / Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dy shtetase të Maqedonisë me plagë të rënda (FOTO)

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dy shtetase të Maqedonisë me plagë të rënda (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit.

Loading...

Një pjesë e trafikndarëses ka hyrë mes përmes automjetit gjatë përplasjes.

Shkak është mungesa e sinjalistikës dhe kushtet e këqija atmosferike.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com