Home / Kronika e zezë / Aksident i rëndë në Tetovë, katër persona të lënduar, njëri me plagë të rënda (VIDEO)

Aksident i rëndë në Tetovë, katër persona të lënduar, njëri me plagë të rënda (VIDEO)

Një aksident që ka ndodhur pak çastesh më parë në afërsi të Komunës në Tetovë, kanë mbetur të plagosur 4 persona njëri me lëndime të rënda.

Loading...

Sipas informacioneve nga dëshmitarët që bëjnë të ditur për TetovaSot, në aksidentin e rëndë janë përfshirë dy makina të tipit Golf 4 me targa të Tetovës.

Ekipet e policisë dhe ekipet e ndihmës së shpejtë kanë arritur në vendngjarje. Të lënduarit me ambulancë janë transportuar për në Klinikën e Spitalit të Tetovës.

Ekipet e policisë po kryejnë inspektimin në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aklsidentin./TetovaSot/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com