Home / Lajme / Allegri i tregon derën, super lojtari i Juventusit bën gati valixhet e largimit

Allegri i tregon derën, super lojtari i Juventusit bën gati valixhet e largimit

Në janar Paulo Dybala do të largohet nga Juventusi.

Loading...

Ky është lajmi i bujshëm i publikuar ditën e sotme nga tabloidi britanik “Mirror”, e cila nënvizon se argjentinasi ka marrë oferta të majme nga klubet e Premier Leagues dhe La Ligas, shkruan SYRI.net.

Pas mbërritjes së Cristiano Ronaldos në Torino, Dybala është në plan të dytë pasi në tre ndeshjet e fundit në Serie A argjentinasi është aktivizuar vetëm një herë si titullar.

Max Allegri preferon Ronaldon në të majtë të sulmit, Mario Mandzukic në qendër, ndërsa në krahun e djathtë Bernadeschi ose Cuadradon, shkruan The SUN.

Kaq ka mjaftuar që Dybala të mendojë për klubin e ri pasi në janar 99 për qind do të ndryshojë skuadër./ o.m

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com