Home / ShowBiz / Ariana dhe Ermali udhëtojnë në këtë vend

Ariana dhe Ermali udhëtojnë në këtë vend

Ermal Fejzullahu bashkë me bashkëshorten e tij, Arianën, kanë ndarë me ndjekësit një imazh të ri në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në këtë fotografi, çifti shfaqen nga Austria, ndërsa po shijonin ambientin e mbuluar me borë.

Loading...

Ariana dhe Ermali pozojnë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, ndërsa pranuan shumë komente nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë që çifti kanë prindër të tre fëmijëve, Artit, Bunës dhe Erës. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

😂❤

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com