Home / ShowBiz / Artisti i njohur ‘tallet keq’ me Robert Aliajn në festivalin ‘Kënga Magjike’

Artisti i njohur ‘tallet keq’ me Robert Aliajn në festivalin ‘Kënga Magjike’

Në këtë natë kënduan edhe artistët, Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama me këngën “Si të flas”, që u mirëpritën nga publiku, shkruan lajmi.net.

Olsi përveç si këngëtar njihet edhe si humorist i cili pas performancës filloi batutat e tij kundër Robert Aliajt.

Loading...

Bylyku tha se në prapaskenë takoi dhe një plakë me shami në kokë e shkop me vete, dhe kur e kishte pyetur se çfarë kërkonte aty, “ajo” i ishte përgjigjur se po konkuronte në Kënga Magjike, duke treguar se ishte Robert Aliaj.

Më pas gjithë publikoi filloi të qeshte me të. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com