Home / Kuriozitete / Austriaku me emblemën e UÇK-së midis Vjenë

Austriaku me emblemën e UÇK-së midis Vjenë

Austriaku me emblemën e UÇK-së midis Vjenë
Duket e habitshme por edhe austriakët kanë respekt për UÇK-në

Një austrak është parë në një metro në Vienë, duke mbajtur veshje me emblemen e UÇK-së, te gjith e shikonin sepse askush se dinte qka do te thot ajo qe ka personi ne krah.transmeton Magazina.al

Loading...

Ai është fotografuar nga një shqiptar, i cili është habitur kur ka parë në krahun e tij emblemen e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dhe ju është afryar me pershendejte e ka pytur se qka do te thot kjo .

Shqiptari ka mendu qe nuk e di qka ka vesh Austriaku por aj ka kthen po e di shum mir është amblema e ushtris qlirimtare te kosoves me gjith rrespektin qe e kam per ta dhe per at e mbaj me shum knaqsi dhe rrespekt per te gjith ata qe kan qen pjes e saj.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com