Home / Author Archives: Alb Portali

Author Archives: Alb Portali

Pema e Krishtlindjeve, e gjitha prej floriri[Foto]

Kjo është pema e Krishtlindjeve më e shtrenjtë në Europë, me një vlerë prej plot 2.3 milionë eurosh. Pema është krijuar e gjitha me flori nga kompania gjermane, Pro Aurum, e cila merret me tregtinë e metalit të çmuar. Sipas ...

Read More »

Shkëmbim i bujshëm lojtarësh Barcelona – PSG, jepet Dembele për…

Barcelona dhe PSG kanë diskutuar një shkëmbim të bujshëm lojtarësh. Loading... Sipas “Le10Sport”, bëhet fjalë për Neymarin dhe Ousmane Dembele, ndërsa Barcelona veç lojtarit do të japë edhe një shumë të konsiderueshme të hollash, raporton SYRI.net. LEXO EDHE: Spalletti pranë ...

Read More »

Diellza Kolgeci shtatzënë, shikojeni çfarë foto i ka publikuar mikja më e afërt

Lajmi se këngëtarja Diellza Kolgeci është shtatzënë i ka habitur publikun, mirëpo miket e saj të afërta ky lajm i ka gëzuar mjaft shumë, shkruan lajmi.net. Loading... Ishte Afërdita Paqarada ajo e cila e ka publikuar një foto në Instagramin ...

Read More »

Barcelona po e transferon lojtarin në një marrëveshje befasuese

Barcelona dhe Real Betis kanë arritur marrëveshje që ta transferojnë një lojtar të përbashkët. Loading... Dy skuadrat nga La Liga po e transferojnë mbrojtësin e Atletico Minieros, Emerson, përcjell “lajmi.net”. Real Betis do t’i paguajë 75% të vlerës së tij, ...

Read More »

Diellza Kolgeci shtatzënë, shikojeni çfarë foto i ka publikuar mikja më e afërt

Lajmi se këngëtarja Diellza Kolgeci është shtatzënë i ka habitur publikun, mirëpo miket e saj të afërta ky lajm i ka gëzuar mjaft shumë, shkruan lajmi.net. Loading... Ishte Afërdita Paqarada ajo e cila e ka publikuar një foto në Instagramin ...

Read More »

Mogherini: Të gjitha shtetet e Ballkanit të hyjnë në BE

Marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës e Serbisë dhe hapja e bisedimeve me Tiranën e Shkupin – janë detyra urgjente sipas Federica Mogherinit Loading... Përfaqësuesja e lartë e BE-së Federica Mogherini ka thënë, në një debat para europarlamentarëve, se ...

Read More »

“27 prilli”, sot dëgjohen dëshmitarët e të akuzuarit Bogdan Ilievski-Betmen

Gjykimi për ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar në Kuvend vazhdon sot në Gjykatë Penale me dëgjimin e pesë dëshmitarëve e të propozuar nga mbrojtja e të akuzuarit Bogdan Ilievski “Betmen”. Loading... Sipas njoftimeve nga kryetarja e Këshillit ...

Read More »

AP: Nëse Serbia e prek Kosovën, Amerika do t’i kundërpërgjigjet fuqishëm

Agjencia ndërkombëtare e lajmeve, Associated Press, i ka kushtuar një artikull formimit të Ushtrisë së Kosovës si dhe reagimeve të zyrtarëve serbë. Loading... Sipas AP, Kosova pritet që të premten Forcën e Sigurisë të Kosovës ta shndërrojë në Ushtri, veprim ...

Read More »

Kështu mund të përgatisni kremë nate antirrudhë me mollë dhe vaj ulliri

Këtu është një recetë e natyrore me mollë për të ushqyer dhe rigjallëruar lëkurën tuaj gjatë natës, e rekomanduar nga vetë dermatologet bashkëpunëtore të gazetës “Super Shëndeti”. Loading... Mollët janë të pasura me vitamina A, B dhe C, si dhe ...

Read More »

Sot zhvillohet xhiroja e fundit në Ligën e Evropës

Liga e Kampionëve mbrëmë përcaktoi skuadrat që kaluan n1 1/16 e finales, ndërsa sonte Liga e Evropës do ta zhvillojë xhiron e fundit. Loading... 24 ndeshje do të zhvillohen n ë do orare, në atë të 18:55 dhe nga ora ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com