Home / Sport / Barcelona po e transferon lojtarin në një marrëveshje befasuese

Barcelona po e transferon lojtarin në një marrëveshje befasuese

Barcelona dhe Real Betis kanë arritur marrëveshje që ta transferojnë një lojtar të përbashkët.

Dy skuadrat nga La Liga po e transferojnë mbrojtësin e Atletico Minieros, Emerson, përcjell “lajmi.net”.

Loading...

Real Betis do t’i paguajë 75% të vlerës së tij, e që do të jetë një marrëveshje e dyfishtë.

Barcelona është pajtuar që të paguaj 25% të marrëveshjes, ndërsa do ta ketë të drejtën ta blej lojtarin në vitet e ardhshme. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com