Home / Sport / Barcelona po e transferon sulmuesin premtues nga Bundesliga

Barcelona po e transferon sulmuesin premtues nga Bundesliga

Munir El Hadadi është lojtari i fundit që është larguar nga “Camp Nou” në drejtim të Sevillas, dhe largimi i tij lë hapësira në sulmin e Barcës.

Kështu, ata po e vëzhgojnë situatën e njërit nga sulmuesve më premtues në Bundesliga, Luka Jovic, raporton “Mundo Deportivo”, transmeton lajmi.net.

Loading...

Sulmuesi serb ka shënuar 12 gola në 15 paraqitje me Eintracht Frankfurt në Bundesliga këtë sezon, duke tërhequr kështu vëmendjen e skuadrave të mëdha.

Barcelona ka bërë të ditur interesimin për të, mirëpo asnjë marrëveshje me lojtarin nuk do të arrihet para verës. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com