Home / Kuriozitete / Binjakët 11-muajsh vazhdojnë të bëjnë njëri-tjetrin të qeshin, por mbani sytë mbi foshnjën me bluzë ngjyrë blu

Binjakët 11-muajsh vazhdojnë të bëjnë njëri-tjetrin të qeshin, por mbani sytë mbi foshnjën me bluzë ngjyrë blu

Këta binjakë 11-muajsh nuk mundën të kontrollonin të qeshurën e tyre pasiqë shikonin njëri-tjetrin, transmeton lajmi.net.

Ata janë binjakë, kështu që ata tashmë kanë një lidhje të veçantë, por sapo filluan të qeshin, ata thjesht nuk mundën të ndalonin, dhe ata vazhduan të hidhnin njëri-tjetrin duke vazhduar histeri derisa të gjithë të qeshnin në dhomë!

Loading...

Tani mbani sytë mbi foshnjën në të majtë – unë nuk munda të mos qesh! /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com