Home / Sport / Bologna 0-2 Juventus, notat e lojtarëve

Bologna 0-2 Juventus, notat e lojtarëve

Kampionët e Serie A, edhe pse me disa ndryshme në formacion, ia doli të marrë fitore të merituar në ‘Renato Dell’Ara’.

Bernardeschi dhe Kaen shënuan për fitoren e Juventusit.

Loading...

Në pjesën e dytë, trajneri Massimiliano Allegri inkuadroi edhe Cristiano Ronaldon, i cili nisi këtë ndeshje nga bankina.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com