Home / ShowBiz / Brenda apartmentit luksoz të JLo, kap këtë shifër marramendëse

Brenda apartmentit luksoz të JLo, kap këtë shifër marramendëse

Ky apartament i tyre kushton hiç më pak se 17.5 milionë dollarë, me një pamje të mahnitshme dhe dekor mjaft luksoz, shkruan lajmi.net.

Në imazhet që ua sjellim më poshtë, do befasoheni nga këto pamje përrallore nga të cilat mund ta shihni gjithë qytetin.

Loading...

Alex dhe JLo janë duke e shijuar pafund lidhjen, të cilët tanimë nuk po ndahen për asnjë moment nga njëri-tjetri.

Theksojmë se, Lopez është njëra prej aktoreve dhe këngëtareve më të suksesshme në botë. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com