Home / ShowBiz / Cardi B feston ditëlindjen, befason të gjithë me moshën

Cardi B feston ditëlindjen, befason të gjithë me moshën

11 tetori është një datë e veçantë për rep-artisten amerikane, Cardi B pasi feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net

Loading...

Mund të duket e pabesueshme por ajo sot mbushi vetëm 26 vite jetë, ani pse nga pamja e jashtme dhe bagazhi artistik i ipen më shumë.

Ajo vazhdon të mbetet njëra ndër reperet më të pëlqyera në botë dhe kjo dëshmohet shumë lehtë në Instagram.

Cardi B ndiqet nga më shumë se 34 milionë njerëz dhe vendet ku performon janë gjithmonë të mbushura plotë.

Kjo poashtu u dëshmua së fundmi kur ishte pjesëmarrëse në ‘American Music Awards’ aty ku edhe u shpërblye me çmim.

Cardi rrëmbeu çmimin ‘Artistja e preferuar e zhanrit Rep/Hip Hop’./Lajmi.net/

 

 

 

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com