Home / Kronika e zezë (page 2)

Kronika e zezë

Shkup: Një shkupjan 45 vjeçar rrihet nga tre persona të panjohur

Me 02.12.2018 në ora 20.25 në SPB Shkup, S.G.(45) nga Shkupi ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 19.40 në bulevardin “AVNOJ” është sulmuar fizikisht nga tre persona të panjohur, transmeton Almakos. Loading... Po ndërmerren masa për zbardhjen e ...

Read More »

Gostivar,Shufrat metalike bien nga kamioni, i marin jetën 48 vjeçarit

Sot rreth orës 13.00, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e ,,Ilindenit,, në afërsi të ,,Zhito Sharr,, para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues ,,Mercedes,, me targa të Gostivarit, të cilin e ...

Read More »

Merr zjarr autobuzi në Gjermani, dy shqiptarë mes pasagjerëve të tmerruar

Një autobus është përfshirë nga zjarri në Gjermani dhe në mesin e shumë personave të cilët gjendeshin në këtë autobus, ishin edhe dy shqiptarë nga Kosova. Loading... Shqiptarët e përfshirë në këtë rast kanë thënë  se ishte vërtetë një rrezik ...

Read More »

Kapet Maqedonasi Me 98 Pako Kanabis!

Loading... Në pikën e kalimit kufitar Deve Bair me Bullgarinë gjatë kontrollit që iu bë një mjeti tip kamion, me targa të Maqedonisë është zbuluar bunker me 98 pako kanabis setiva! Ajo duhej të kalonte nga Maqedonia në Bullgari dhe ...

Read More »

Krismat në Tetovë, 7 të arrestuar, 4 dërgohen në burgun e Shkupit

Policia e Tetovës deri tani ka arrestuar 7 persona si të dyshuar në involvim për krisma që ndodhi në rrugën “Iliria” në Tetovë ku katër prej tyre janë dërguar në burg me procedurë paraprake ku u është përcaktuar masa e ...

Read More »

Tre të lënduar nga aksidenti rrugorë në magjistralen Kërçovë-Ohër

Dje në rrugën magjistrale Kërçovë-Ohër ka ndodhur një aksident rrugor ku një person ka marrë lëndime të rënda. Loading... Më 01.12.2018 në orën 11:25 në rrugën magjistrale Kërçovë-Ohër tek fshati Novo Sellë, ka ndodhur një aksident rrugor në mes veturave ...

Read More »

Burri gjendet i vrarë me armë zjarri në shtëpi, ja çfarë thotë Policia

Një i burrë i moshuar është gjetur i vrarë me armë zjarri këtë të diel në Belishovë të Mallkastrës. Sipas policisë, dyshimet parapake janë se kemi të bëjmë me vetëvrasje. Loading... “Rreth orës 13:55, në fshatin Belishovë, Mallakastër, në banesë, ...

Read More »

Tonditet Shqipëria: Çifti i të moshuarve nuk përballon dot vetminë, vetëvriten duke u hedhur nga ndërtesa

Një ngjarje tragjike u regjistrua në Berat të Shqipërisë, ku një çift të moshuarish u gjetën të pajetë poshtë pallatit ku banonin. Burrë e grua me probleme shëndetësore, ishin transferuar në qytet disa muaj më parë, por nuk ishin ambientuar ...

Read More »

Digjet makina e ish shefit të policisë sekrete në Maqedoni

Makina e bashkëshortes së ish shefit të DSK-së, Mile Zeçeviq, mbrëmë është shkrumbuar nga zjarri. Tojota Korolla ishte e parkuar në rrugën Gjeneral Mihajllo Apostollski, në lagjen Karposh 1, para shtëpisë ku jetoj Zeçeviq me familjen. Policia ka ndërmarr të ...

Read More »

Vdes 24 vjeçari pasi ra me veturë në lumë në aksin nacional Maliq-Korçë

Një aksident ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në aksin nacional Maliq-Korçë, tek ura në dalje të Maliqit, ku një veturë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumë. Loading... Në veturë ka qen vetëm drejtuesi ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com