Home / Kronika e zezë (page 3)

Kronika e zezë

Konfiskohen 80 kilogram marihuanë në Shtip

03/11/2018 Loading... Policia ka konfiskuar rreth 80 kilogram marihuanë në një shtëpi në Shtip. Gjatë aksionit policor është arrestuar shitësi B.S.(40), ndërsa gjykatësi me procedurë paraprake i caktoi masën e paraburgimit prej 30 ditëve. Ashtu si informuan nga MPB-ja, pardje ...

Read More »

25-vjeçarja shqiptare humb jetën në një aksident në SHBA

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një 25-vjeçare shqiptare ka humbur jetën gjatë një aksidenti automobilistik. Klivja Çaçi, me origjinë nga qyteti i Korçës, jetonte e vetme në Amerikë pasi dy vite më ...

Read More »

Akisdent trafiku në Shkup[Foto]

Aksident trafiku në rrugën Ilindenska. Loading... Alsat njofton se para pak çastesh për shkak të një aksidenti trafiku në rrugën Ilindenska, rruga është bllokuar. Njoftohen qytetarët që të evitojnë këtë rrugë. Foto nga vendi i ngjarjes: AlbPortali: Nëse shtypni reklamat ...

Read More »

U gjet trupi i pajetë i personit të humbur nga Dibra!

Në ujërat e lumit Drini i Zi në fund të pasdites, u gjet trupi i pajetë i pesonit të humbur nga Dibra, i cili gjatë ditës u raportua si i zhdukur. Loading... Sipas informacioneve paraprake, trupi ishte në mesin e ...

Read More »

Gjykata në Zvicër jep detaje rreth vrasjes së 74-vjeçares shqiptare nga nipi!

Një 19 vjeçar shqiptar nga Maqedonia, i cili jetonte me familje në Zvicër, në muajin tetor kishte kryer një krim të rëndë. Loading... Sipas rezultateve të autopsisë, Fatmir T, fillimisht kishte therur me thikë gjyshen e tij më pastaj ia ...

Read More »

Vrasja në Bon Vivant, të akuzuarit fajësojnë njëri-tjetrin

Dy të akuzuarit për rastin e vrasjes në “Bon Vivant”, në Prishtinë, Masar Gërdovci dhe Sherif Krasniqi, përmes mbrojtësve të tyre, e kanë fajësuar njëri-tjetrin për ngjarjen që kishte ndodhur më 13 tetor të vitit 2014, e ku ishte mbetur ...

Read More »

Tronditet Maqedonia: 40 vjeçari e pret me sëpatë bashkëshorten 23 vjet më të vjetër, pastaj gjendet i vdekur

Më datë 30.10.2018 në ora 20,20 në stacionin policor në Radovish, nga Shtëpia e shëndetit në këtë qytet, kanë denoncuar se te ata është sjellë I.D. (63) nga Radovishi me lëndime të rënda trupore, për çka është transferuar në Kompleksin ...

Read More »

Ndërron jetë Vebi Maksuti i cili u plagos sonte në Kumanovë

Alsat mëson se ka ndërruar jetë para pak minutash Vebi Maksuti. Loading... Ai ndërroi jetë pas plagës së marrë nga përleshja mes dy familjeve, mbrëmjen e sontme në Kumanovë. Personi që ka ndërruar jetë ishte i moshës 48 vjeç. Sonte ...

Read More »

Përleshje me armë mes dy grupeve në Kumanovë!

Përplasje fizike që ka degjeneruar edhe me armë mes dy grupeve në Kumanovë. Alsat mëson se të paktën 1 është i lënduar dhe dërguar në spital ndërsa disa të tjerë janë me plage më të lehta. Loading... Ende nuk dihet ...

Read More »

Tollovi dhe përplasje në rrugën Xhepçisht-Trebosh (VIDEO)

Koha me shi dhe rruga e rëshqitshme ishin shkaktar të një aksidenti që ndodhi pasditen e se martes në rrugën Xhepçisht-Trebosh. Loading... Janë aksidentuar vetura Golf dhe një veturë tjetër dhe sipas informatave të para ka persona të lënduar. AlbPortali: ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com