Home / Kronika e zezë (page 4)

Kronika e zezë

Paditen falsifikuesit e pasaportave bullgare

Është ngritur aktakuzë kundër kryetarit të Agjencisë shtetërore për bullgarët jashtë vendit, Petar Harallampiev se si shef i një grupi të organizuar kriminal së bashku me 20 persona të tjerë kanë marrë ryshfet për dhënie të pasaportave bullgare personave që ...

Read More »

Aksident i rëndë në rrugën Gjakovë-Klinë, një i vdekur!

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin rrugor Gjakovë-Klinë. Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe zëdhënsja e Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Lirie Podrimaj. Loading... “Një person ka ...

Read More »

Foshnja dy ditëshe gjendet e pajetë te koshi i plehrave, shoqërohet në polici e ëma

Një foshnje e porsalindur është gjetur e pajetë sot në Lushnje. Loading... Policia në njoftimin për mediat thotë se “rreth orës 08.30, në lagjen “Kongresi” Lushnje, në afërsi të Bashkisë Lushnje, pranë një koshi plehrash është gjetur një foshnje dy ...

Read More »

Vetura godet qenin dhe rrokulliset në fshatin Kamjan!

Para disa minutave ka ndodhur një aksident trafiku në autostradën Tetovë – Gostivar në afërsi të fshatit Kamjan. Loading... Në këtë aksident janë përfshi dy vetura, njëra eshte vetura e drejtuar nga F.Sh 54 vjeçar nga fshati Zherovjan si dhe ...

Read More »

Një grup prej 10 personave rrahin 2 vllezër në Tetovë

Dyzet e dy vjeçari I.R. nga Tetova, dhe vëllau i tij 35-vjeçari S.R., dje ( 28-tetor ) kanë denoncuar dhunë, të cilën një ditë më parë rrethë orës 16.00, ndaj tyre kanë ushtruar 40-vjeçari N.A. bashkë me dhjetra persona tjerë ...

Read More »

Adoleshentja i dha fund jetës? I ati: E pamundur, nuk shkonte mirë me nusen

Mbrëmjen e 11 tetorit policia raportoi për një 13-vjeçare në Babrru e cila ishte gjetur e plagosur me armë zjarri në shtëpinë e saj. Loading... Adoleshentja Kasandra Brahja u dërgua me urgjencë nga i ati në spital por nuk mundi ...

Read More »

Autobusi i ARM-së, shkrumbohet nga zjarri

Një autobus i Armatës së Republikës së Maqedonisë sot në mëngjes, rreth orës 6:30 u përfshi nga flakët. Autobusi ishte duke lëvizur nga Probishtipi drejtë kazermës së Ilindenit në Shkup. Nuk ka të lënduar, ndërkaq është shkaktuar vetëm dëm material. ...

Read More »

Aksident në Çair , automjeti përplas një çiklist

Një aksident ka ndodhur mbrëmë në Çair te ura në Bit Pazar transmeton Faktiditor.ch.Me këtë rast një automjet ka përplasur një çiklist i cili më pas është dërgur në spital dhe ka lëndime të rënda. Policia ka bërë hetim në ...

Read More »

Në Manastir gjendet bombë e pa eksploduar nga Lufta e parë botërore

Një bombë e pa eksploduar nga Lufta e parë botërore është gjetur në Manastir në një vend gjatë punimeve ndërtimore. Loading... Sipas informacioneve të MPB dje në stacionin policor në këtë qytet nga ana e të punësuarve në drejtorinë për ...

Read More »

Taksisti ilegal sulmon seksualisht një grua në Fushë Kosovë, ajo hidhet nga vetura

Një grua është sulmuar seksualisht derisa ishte duke udhëtuar me një taksist ilegal në Fushë Kosovë. Loading... Ajo ishte hedhur nga vetura e cila ishte në lëvizje, por nuk ka marrë lëndime, njofton Klan Kosova. “Me datën 26.10.2018 viktima femër ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com