Home / Kronika e zezë (page 5)

Kronika e zezë

Kontrabandonte lopë, arrestohet gjilanasi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, i cili është zënë duke kontrabanduar 11 krerë gjedhe, për të cilat i dyshuari nuk posedonte dokumentacion, shkruan Express Në Sllubicë të Gjilanit, mbrëmë është arrestuar një person pasi që ...

Read More »

Humbet një 84 vjeçar nga Tetova

Është humbur Sejran Osmani nga F.Lisec i Tetovës 84 vjeç. Vuan nga sëmundja e sklerozës, përher të fundit është parë rrugës për në Lisec. Loading... Ju lutemi nëse e keni parë ose e shifni të na njoftoni në nr e ...

Read More »

Dy austriak arrestohen në Gostivar, kapen me kokainë

Një orë pas mesnatës, në Gostivar, janë arrestuar B.S. (22) dhe L.S. (24) nga Linzi i Austrisë. Siç njofton Ministria e Brendshme, tek ata është gjetur kokainë. Loading... Më tepër informacione do të jepen pas plotësimit të plotë të dokumentacionit ...

Read More »

Digjet shtëpia në Veles, humb jetën 80 vjeçari

Një 80 vjeçar ka humbur jetën në fshatin Orizare e Epërme në Veles pasi shtëpia e tij u kaplua nga flakët. I ndjeri ishte person me status të rrezikuar social i cili ka jetuar duke mbledhur plastikë dhe mbeturina. Organet ...

Read More »

Aksident fatal në Bërvenicë të Tetovës, humb jetën shqiptari

Një aksident fatal ka ndodhur sonte në rrugën rajonale Tetovë – Bërvenicë, ku për pasojë ka humbur jetën një person, njofton TetovaSot. Komandanti i zjarrfiksave për TetovaSot thekson se aksidenti ka ndodhur diku rreth orës 20, mes dy makinave ndërsa ...

Read More »

Nga mjetet piroteknike digjet ushqimi i bagëtive në Poroj

Edhe pse shumë herë kemi apeluar deri tek qytetarët tanë që mos të përdorin mjete piroteknike dhe të jenë shumë të kujdesshëm por prapë dikush nuk po përfill apelet tona kështu që vjen deri te më keqja siç është ky ...

Read More »

Përleshje fizike në Ohër, arrestohen shtatë persona në natën e Vitit të Ri

Gjatë natës së Vitit të Ri 2019, në Ohër është regjistruar prishje e rendit dhe qetësisë publike, e cila ka ndodhur në orën 04:30 para kazinosë në rrugën “Partizanska”, ku kanë marrë pjesë shtatë persona. Në këtë rrahje lëndime kanë ...

Read More »

Prishtinë, një femër gjendet pa shenja jete në shtëpinë e saj

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është raportuar për një vdekje të dyshimtë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në shtëpinë e saj pa shenja jete është gjetur viktima e gjinisë femërore. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ...

Read More »

Tragjike, burri vret aksidentalisht gruan natën e Vitit të Ri

Nata e Vitit të Ri ka qenë e kobshme për një familje në Viti. Sipas Metro mëson se një burrë ka vrarë aksidentalisht gruan e tij. Loading... Siç thonë burimet nga Policia, burri ishte duke shtënë nga brenda shtëpisë për ...

Read More »

Vidhen 16.000 denar në një bastore në Shkup

Me 29.12.2018 në ora 20.55 në SPB Shkup është lajmëruar se në lagjen Ilinden Shkup, në një bastore sportive dy persona duke u kërcënuar me armë nga e punësuara kanë vjedhur rreth 16.000 denar Po ndërmerren masa për zbardhjen e ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com