Home / Kuriozitete (page 20)

Kuriozitete

Për 16 vite bëri qendisjen e plotë të Kur’anit (FOTO)

Një punim i bukur si ky nuk mund të shihet askund, një grua me duart e saja ka qendisur Kur’anin famëlartë çdo ditë duke ia përkushtuar gjithë kohën e sajë dhe duke e mbaruar pas shumë viteve. Loading... MA SHA ...

Read More »

Udhëtari nga e ardhmja tregon se çfarë do të ndodh me botën

Ai tha: “Mund t’ju them saktësisht se çfarë ndodh me Filipinet në të ardhmen. Kjo do të jetë tronditëse”. Loading... “Filipinet në thelb do të jenë një me jehonë të madhe”, vazdon ai, transmeton lajmi.net. Noah pretendoi se fuqitë botërore ...

Read More »

Pamje brenda xhamisë me ngjyra të mahnitshme (FOTO)

Kjo xhami gjendet në Shiraz të Iranit. Loading... Pamja që të fal brendësia e saj është tejet mahnitëse për shkak të llojshmërisë së ngjyrave që mund të vërehen aty. Ky fenomen shkaktohet nga rrezet e diellit të cilat depërtojnë tek ...

Read More »

Luani rrethohet nga hienat, por më pas ndodh diçka e papritur

Videoja fillon me një bandë e gjysmë-duzine hijenash përreth një luani në zonën e një kodre, transmeton lajmi.net. Loading... Ata rrethojnë mbretin e xhunglës nga të gjitha këndet, duke e tallur atë me qeshje, ndërsa ai qëndron pa iu trembur ...

Read More »

Vajza goditet nga makina, reagimi i gjyshit të saj ka nervozuar të gjithë

Sidoqoftë, gjyshi i saj ishte shumë i zënë, sepse ai i kërkonte kompensim shoferit për mbesën e saj, duke mos e shikuar gjendjen se si është fëmija i vogël, transmeton lajmi.net. Loading... Në pamje të siguruara, gjyshi mund të shihet ...

Read More »

Supermodelja gjermane shfaq gjoksin gjatë sfilatës

Gjatë parakalimit të saj, kjo modele në momentin kur ajo kthehet, ajo vendos duart në bel, dhe në atë moment si pasojë e xhaketës së ngushtë i del gjoksi i tëri, transmeton lajmi.net. Loading... Kjo video është shikuar mjaft shumë ...

Read More »

Kjo është pilotja më seksi në botë

Suedezja bukuroshe, e cila fluturon anembanë botës, ka fituar famë duke postuar foto nga jeta e saj mjaft joshëse. Loading... Në fotot e saj, 25 vjeçarja demostron pasionin për Yoga-n, duke pozuar në pozicione mjaft mbresëlënëse dhe në vende ekzotike. ...

Read More »

E varrosën të gjallë, shpëton 19-vjeçarja

Khushboo Khatun, ishte duke u kthyer për në shtëpi, kur 3 persona i kanë dalë para dhe e kanë futur në një gropë duke e varrosur brenda të gjallë. Loading... Raportohet se pasi prindërit e saj janë bërë merak, e ...

Read More »

Jo të gjithë njerëzit janë në gjendje ta bëjnë këtë: A mund t’i zgjidhni këto enigma?

Fokusoni të gjitha shqisat tuaja Loading... Më poshtë janë tri enigma, të njëjtat rregulla zbatohen për të gjitha. Në një foto me shumë simbole të ngjashme, njëri prej tyre është ndryshe nga të tjerat, transmeton lajmi.net. Nuk është e qartë ...

Read More »

Stuhia apokaliptike e pluhurit e kthen gjithë ambientin në ngjyrë të kuqe

Stuhitë si këto mund të shkaktojnë probleme shëndetësore, dhe ekspertët paralajmërojnë se njerëzit me sëmundje respiratore ose kardiovaskulare duhet të qëndrojnë në ambiente të mbyllura kur ato ndodhin, transmeton lajmi.net. Loading... Kjo stuhi ka ndodhur në Klondyce, Wilcannia të New ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com