Home / ShowBiz

ShowBiz

125-vjeçari pi duhan që 80 vjet, ka një djalë 7-vjeçar: Cili është sekreti i tij? (Video)

Sipas biologëve, jetëgjatësia është jeta mesatare e pritshme në kushte ideale- e këto të fundit dallojnë nga personi në person. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ...

Read More »

Gena zgjedh Bleona Qeretin për një natë, thotë se është shumë seksi

Këngëtari Gena së fundmi në rubrikën ‘Kë zgjedh’ ishte i ‘detyruar’ të zgjedh mes kolegëve të tij këngëtarë, shkruan lajmi.net. Loading... I pyetur se a do të donte ta kalojë një natë me Bleona Qeretin apo Zaimina Vasjarin ai zgjodhi ...

Read More »

Afërdita Dreshaj po darkon me këtë person dhe nuk është burri i saj

Këngëtarja Afërdita Dredhaj ka zgjedhur që sonte të darkoj me nënën e saj, shkruan lajmi.net. Loading... Atë jemi mësuar ta shohim nën shoqërimin e burrit të saj çek, mirëpo edhe ndejat pranë motrës dhe nënës asnjëherë nuk i ka anashkaluar. ...

Read More »

Ky ishull i parajsës dikur shërbente si burg ku nuk mund të ikte askush

Dikur shërbente si burg sekret i Greqisë, i cili ka ushtruar funksionin e kampit të përqendrimit në pjesën më të madhe të gjysmës së dytë të shekullit të 20-të. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni ...

Read More »

Mimoza Shkodra prezanton motrën, i ka ngjarë shumë[Foto]

Pavarësisht angazhimeve të shumta në muzikë, këngëtarja Mimoza Shkodra gjen kohë për të qëndruar pranë fansave të saj nëpërmjet publikimit të imazheve në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Loading... Mimoza së fundmi në Instagram na ka njoftuar me motrën e saj ...

Read More »

Mimoza Shkodra prezanton motrën, i ka ngjarë shumë

Pavarësisht angazhimeve të shumta në muzikë, këngëtarja Mimoza Shkodra gjen kohë për të qëndruar pranë fansave të saj nëpërmjet publikimit të imazheve në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Loading... Mimoza së fundmi në Instagram na ka njoftuar me motrën e saj ...

Read More »

Dafina Zeqiri kthen vithet nga kamera, provokon ‘rënd’ ndjekësit[Foto]

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka provokuar ‘rënd’ ndjekësit me postimin e fundit në Instagram, shkruan lajmi.net. Loading... Duffye shihet e veshur me një fustan të bardhë i cili është shumë i shkurtër. Ajo ka kthyer vithet nga kamera  dhe duket tejet ...

Read More »

Policia kap këngëtaren shqiptare në gjendje të rëndë nga mbidoza, e çojnë në psikiatri!

Ka rënë në prangat e policisë këngëtarja e njohur nga Kukësi, Baby G. Loading... Ajo është shoqëruar nga policia e Kosovës mbrëmjen e kaluar, ndërsa i është gjetur edhe lëndë narkotike. Sipas IndeksiOnline, Baby G ishte në gjendje të rëndë ...

Read More »

Aurela Gaçe dhe Eli Fara pjesë e ‘Kënga Magjike’, publikohet dueti i tyre

Dy këngëtaret e njohura, Aurela Gaçe dhe Eli Fara e kanë publikuar këngën e tyre të re e cila vjen në kuadër të festivalit të këngës ‘Kënga Magjike’, shkruan lajmi.net. Loading... ‘Zemra pratatate’ titullohet kënga e cila u interpretua në ...

Read More »

Kështu duket qyteti i Parajsës në Kaliforni pas zjarrit të tmerrshëm (Video)

Qyteti i Parajsës (Paradise), me një 23 mijë banorë, ndodhet rreth 280 km në veri të San Franciskos. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com Loading...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com