Home / ShowBiz (page 10)

ShowBiz

Sonte në ‘Mirage’ në orën 19:00 mund t’i ndiqni këto materiale

Në orën 19:00 në faqen e Facebookut të Lajmi.net mund të ndiqni emisionin “Mirage” ku për sonte kemi përgatitur shumë të reja, shkruan lajmi.net. Loading... Këtë javë në Mirage do të ndiqni: 1.Promovimi i albumit Vjeshtë-Dimër 2018 nga Buta 2.VoxPop: ...

Read More »

"Sympathy for the Devil” mbush 50 vjeç

”Sympathy for the Devil”, i konsideruar si hiti më makabër i ”Rolling Stones”, mbush 50 vjeç dhe shtypi britanik i kushton vëmendje duke kujtuar energjinë negative dhe ngjarjet e trishtuara që në vite i janë atribuar kësaj kënge, përfshirë një ...

Read More »

Kështu po duket në klipin e ri Dhurata Dora

“Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan lajmi.net. Loading... Dhe tani duket se Dhurata ka nisur xhirimet e projektit të ri muzikor e cila ...

Read More »

Adelina Tahiri po e përfshin bashkëshortin maqedonas në kulturën shqiptare.[Video]

Në një darkë familjare, Adelina Tahiri ka prezantuar anëtarët e familjes së saj, bashkë me djalin. Loading... Në këtë darkë nuk kishte se si të mungonte edhe bashkëshorti i këngëtares, me të cilin ajo shfaqej shumë e afërt e madje ...

Read More »

Eliza Hoxha bëhet nostalgjike, kujton kohën kur…

Këngëtarja, Eliza Hoxha vazhdon të përflitet nga publiku për hitet që dikur solli dhe zërin e veçantë, shkruan lajmi.net. Loading... Meqë është aktive në rrjetet sociale, në atë Instagram së fundmi publikoi dy imazhe me të cilat kujton albumet e ...

Read More »

Aurela Hoxha provokon fansat para pasqyrës, në fokus ka linjat trupore

Aurela Hoxha, vazhdon të jetë një emër mjaft i përfolur në mediat rozë falë imazheve të ‘nxehta’ që publikon, shkruan lajmi.net. Loading... Modelja shqiptare mbrëmë ndau disa fotografi me ndjekësit në llogarinë e saj personale, Instagram teksa ka provokuar në ...

Read More »

Humbi në mëngjes të atin, këngëtari ngjitet në skenën e “Këngës Magjike”

Një artist i vërtetë është ai që edhe përse ka përjetuar një fatkeqësi ngjitet në skenë dhe performon! Kështu e prezantoi Ardit Gjebrea këngëtarin e rradhës së kategorisë “New Artist”, Kreshnik Alikaj. Loading... Këngëtari kishte humbur mëngjesin e sotëm të ...

Read More »

Nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”, gjërat që ndodhën mbrëmjen e djeshme në këtë festival

Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy bukurosheve shqiptare, Klaudia Pepës dhe Bora Zemanit, shkruan lajmi.net. Loading... Mbrëmja u hap me një lidhje direkte të Arditit me prezantueset e dikurshme të festivalit qysh nga fillimi ...

Read More »

Si të kujdeseni për flokët e ngjyrosura

Të gjithë duan të kujdesen sa më shumë për flokët, sidomos kur është fjala për flokët e ngjyrosura, për shkak të dëmtimit të flokut nga ngjyra. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si ...

Read More »

Flori Mumajesi mbrëmë mahniti publikun me performancën e tij

Flori Mumajesi ka performuar mbrëmë në natën e dytë të festivalit “Kënga Magjike 2018”. Kantautori i njohur, Flori Mumajesi këtë vit në “Kënga Magjike”, është rikthyer pas tri viteve, shkruan lajmi.net. “Plas”, titullohet projekti me të cilin u prezantua në ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com