Home / ShowBiz (page 104)

ShowBiz

Beatrix dhe reperja e famshme bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

Tashmë veshjet e njëjta me yjet e njohura botërore janë bërë trend tek artistet shqiptare. Këtë gjë e bëri edhe këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj e cila në paraqitjen e fundit duket njëjtë si reperja, Cardi B, shkruan lajmi.net “Të ...

Read More »

“Qysh je” thotë NiiL B në këngën e re[Video]

Fjala është për projektin e titulluar “Qysh je”, të cilit ia ka bashkangjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi net. Loading... Për tekstin e këngës është përkujdesur vetë reperi ndërkaq videoklipi i tij është realizuar nga FlowProduction. Pritet që projekti të ketë ...

Read More »

Bleona Qereti nis xhirimet e klipit të ri, mahnit në fustanin e bardhë transparent!

Më 6 tetor lansoi projektin e ri të titulluar “Monster”. Megjithatë, kjo këngë e Bleona Qeretit është lansuar në disa platforma muzikore por jo edhe në kanalin, Youtube, shkruan lajmi net. Me imazhin e fundit Qereti tregon se ka nisur ...

Read More »

Dua Lipa sjell imazhe të reja nga ‘AMA’, fustani i saj mori gjithë vëmendjen e publikut

Shumë këngëtarë të njohur botëror ishin pjesë e këtij eventi, ndërsa nuk munguan edhe tri shqiptaret: Bebe Rexha, Rita Ora dhe Dua Lipa, shkruan lajmi net. Loading... Dua ishte e nominuar si ‘Artistja e re e vitit’ por që bashkë ...

Read More »

Beatrix dhe reperja e famshme bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje, si ju duken?

Këtë gjë e bëri edhe këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj e cila në paraqitjen e fundit duket njëjtë si reperja, Cardi B, shkruan lajmi.net Loading... “Të njëjtë me atë të Cardi B”, ka shkruar Beatrix në foton e hedhur në ...

Read More »

Ishin së bashku në Paradën e Krenarisë, Adelina Ismaili thotë disa fjalë për këtë person

Pjesë e kësaj Parade ishin disa nga fytyrat e njohura publike përfshirë edhe artisten, Adelina Ismaili, shkruan lajmi net. Loading... Në përkrahje ishte edhe regjisorja Blerta Zeqiri e cila ndau një postim në Instastory pranë këngëtares Ismaili. Dhe tani është ...

Read More »

“Qysh je” thotë NiiL B në këngën e re

Fjala është për projektin e titulluar “Qysh je”, të cilit ia ka bashkangjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi net. Loading... Për tekstin e këngës është përkujdesur vetë reperi ndërkaq videoklipi i tij është realizuar nga FlowProduction. Pritet që projekti të ketë ...

Read More »

I moshuari që ju bashkua paradës sot pa e ditur çfarë po ndodhte[Foto]

Në paradën e mbajtur sot në Prishtinë, është parë edhe një i moshuar. Loading... Ai është bashkuar me turmën e njerëzve duke i prirë paradës, por që nuk e dinte se çfarë ishte. “Unë kam dal me shku te mjeku, ...

Read More »

Bleona Qereti nis xhirimet e klipit të ri, mahnit në fustanin e bardhë transparent

Megjithatë, kjo këngë e Bleona Qeretit është lansuar në disa platforma muzikore por jo edhe në kanalin, Youtube, shkruan lajmi net. Loading... Me imazhin e fundit Qereti tregon se ka nisur xhirimet e klipit të këtij projekti dhe që do ...

Read More »

Mëngjesi i vonshëm i Bebe Rexhës e gjen atë gjysmë të zhveshur[Foto]

Në mesin e shumë yjeve të pranishme ishin edhe tri këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net Loading... Bebe dhe Dua ishin të nominuara në disa kategori kurse Rita do të ndante njërin prej çmimeve të ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com