Home / ShowBiz (page 2)

ShowBiz

Mbahuni! Motra e Genta Ismajlit zhvishet në mes të rrugës

Genta Ismajli përmes një fotografie tejet joshëse, ka prezantuar motrën e saj, shkruan lajmi.net. Loading... Mani Ismajli e cila është aktore dhe modele, në imazhin e publikuar nga Genta shfaq format bombastike trupore. Ajo është komplimentuar nga ndjekësit e Gentës, ndërsa ...

Read More »

Nora Istrefi së shpejti publikon duetin me këngëtarin e njohur

Nora Istrefi së shpejti po vjen me bashkëpunimin e radhës, e këtë gjë e ka zbuluar vetë artisti me të cilin ajo po sjell duet, shkruan lajmi.net. Loading... Bëhet fjalë për Skerdi Agon, i cili përmes një postimi në rrjete ...

Read More »

Pas lajmit për shtatzëni, Almeda mahnit me këtë imazh!

Almeda Abazi sipas medieve turke po pret të bëhet nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net. Loading... Lajmi për shtatzëninë e saj ka qarkulluar në të gjitha mediet gjatë ditës së djeshme, ndërsa Almeda ka reaguar përmes një postimi në ...

Read More »

Azet po rikthehet me këngë të re!

Azet, reperi nga Kosova, i cili jeton në Gjermani, përmes rrjeteve sociale ka njoftuar që së shpejti vjen me këngë të re, shkruan lajmi.net. Loading... Reperi nuk ka preferuar t’i bëjë të ditura detajet e këngës, por ai ka njoftuar që ...

Read More »

Është ende adoleshent, por djali i Labit hap biznes të ri[Video]

Labinot Tahiri ka njoftuar të gjithë ndjekësit se djali i tij adoleshent po hap një restorant rreth lumit Nerodime, shkruan lajmi.net. Loading... Këngëtari ka bërë të ditur se djali i tij Eltoni është bashkëpronar i këtij biznesi me vëllain dhe shokun ...

Read More »

Partnerja e Robertit ‘përfundon’ në krahët e Seldi Qalliut[Foto]

Si Robert Berisha ashtu edhe Seldi Qalliu në ‘Dance With Me’ pranë vetes kanë partnere super seksi, shkruan lajmi.net Loading... Roberti me bukuroshen Leila Kraja ndërsa këngëtari nga Shqipëria me Rashel Kolanecin po marrin duartrokitje nga publiku dhe juria ndërsa ...

Read More »

Kështu zbardhi dita për Rita Orën

Rita Ora mëngjesin e sotëm e nisi me një imazh nga shtrati, ku vjen tejet provokuese, shkruan lajmi.net. Loading... E shtrirë në shtrat me flokë të lagura, këngëtarja duket atraktive si çdo herë, ndërsa pranoi shumë komente nga ana e ...

Read More »

Pas lajmit për shtatzëni, Almeda mahnit me këtë imazh

Almeda Abazi sipas medieve turke po pret të bëhet nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net. Loading... Lajmi për shtatzëninë e saj ka qarkulluar në të gjitha mediet gjatë ditës së djeshme, ndërsa Almeda ka reaguar përmes një postimi në ...

Read More »

Mësoni se kush do ta drejtojë “Big Brother Vip”

Së shpejti do të fillojë në “Top Channel”, edicioni i parë i “Big Brother Vip”. Loading... Teksa presim të zbulojmë se kush do të jenë VIP-at që do të jetojnë në një shtëpi me njëri-tjetrin, nuk dimë ende se kush ...

Read More »

U përfshi në listën e përfituesve nga Greqia, Olta: Dikush do të mbajë përgjegjësi!

Olta Gixhari ka reaguar së fundi përmes një postimi në rrjete sociale, pasi emri i saj është përfshirë në listën e përfituesve nga Greqia, shkruan lajmi.net. Loading... E indinjuar se është përfshirë në skandal, aktorja ka njoftuar që do të sqarohet në ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com