Home / ShowBiz (page 20)

ShowBiz

Kështu pozon në mes të Gërmisë Adelina Thaçi!

Vite më parë ajo ishte shumë e pranishme në skenën muzikore shqiptare, ku defilonte me këngë e projekte shumë të vlefshme e të pëlqyera, shkruan “Kosovarja”. Loading... Adelina Thaçin e kemi parë tek shkëlqen edhe në festivalet më të mëdha ...

Read More »

Afërdita Demaku vishet e tëra në ‘xixa’ i lë nën hije edhe vajzat e reja!

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Loading... Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e ahengje të ndryshme familjare, shkruan ORAinfo. Gjithashtu mjaftë aktive është edhe në rrjetet sociale me postime të ndryshme. Sot ajo ka ...

Read More »

Ilir Shaqiri shpallet Qytetar Nderi[Foto]

Këngëtari i mirënjohur Ilir Shaqiri, që konsiderohet ikonë e këngës shqipe, e që çmohet për gjithë atë çfarë ka bërë ndërë vite, tani është nderuar e lartësuar edhe me një titull nderi. Loading... Siç kuptojmë, këngëtari i madh nga Kosova, ...

Read More »

Gruaja dhe ish e dashura e Prince Harry shfaqen të veshura me të njëjtin fustan

Në disa imazhe të fundit që po qarkullojnë së fundmi në mediat e huaja shihen gruaja dhe ish e dashura e Prince Harry, transmeton lajmi.net Loading... Kur vjen puna te veshja dukesha e Sussexit nuk gabon kurrë, madje nëse ajo ...

Read More »

E dhimbshme! Aktorja e njohur zbulon se vuan nga skleroza multiple

Aktorja e njohur e Hollivudit, Selma Blair njoftoi sot se ishte diagnostikuar me sklerozë multiple. Loading... “Kam sklerozë multiple… Jam bërë e paaftë… Kujtesa ime është e mjegullt… “, shkruan Blair në Instagram. Aktorja 46-vjeçare shton se ishte diagnostikuar në ...

Read More »

Ilir Shaqiri, qytetar nderi i Bashkisë Mat

Këshilli i Bashkisë Mat ka nderuar këngëtarin e shquar kosovar Ilir Shaqiri me titullin “Qytetar nderi i Bashkisë Mat”, me motivacionin për kontributin e dhënë në fushën e muzikës, si krijues, këngëtar dhe bashkëpunëtor Ansambli Mati, sidomos duke përçuar vlerat ...

Read More »

Dalin disa nga fotot nudo të sllovenes që e la çiklizmin për modelim

Sllovenja 26 vjeçare, Lucia Javorcekova e la çiklizmin për t’iu përkushtuar modelingut, shkruan lajmi.net Loading... Kjo punë asaj po i ecën mjaft mirë, madje fotosesionet që realizon bëjnë bujë nëpër mediat rozë, ato sllovene dhe jo vetëm. Në llogarinë e ...

Read More »

Modelja që aktroi Melanie Trump merr kërcënohet me vrasje

Vetëm pak ditë më parë reperi T.I., emri i vërtetë i të cilit është Clifford Harris Jr, arriti të shkaktojë polemika në media, kur në video u paraqit një grua që ngjason me Melania Trump, duke vallëzuar lakuriq në Shtëpinë ...

Read More »

Kërcënohet me vdekje aktorja që u paraqit në rolin e Melania Trump në klipin e T.I

Videoja e një femre që i ngjante shumë Melanie Trumpit ka bërë bujë në media këto ditë dhe e ka shqetësuar zonjën e parë, transmeton lajmi.net Loading... Sot Melanie Marden ka treguar për TMZ që jeta e saj është vënë ...

Read More »

Rojtari rus godet shqelma gruan shtatzënë, ja kush mbetet fajtor (video)

Një grua shtatzënë ishte akuzuar për vjedhjen e një llambë në qendrën tregtare Irkutsk, në Siberinë lindore. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com Loading...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com