Home / ShowBiz (page 264)

ShowBiz

Gjysmë e zhveshur në dhomën e hotelit, kjo befasi e priti Rita Orën

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora së fundmi është shfaqur tejet provokative nga dhoma e një hoteli në Milan të Italisë, shkruan lajmi.net Gjysmë e zhveshur ajo shihet pranë një buqete me lule që ia kanë dërguar si surprizë. Loading... Në foton ...

Read More »

Prezantueset e sportit që po vënë në siklet futbollistët

Karriera e tyre në fushën të cilës i përkasin e jeta private janë po ashtu në fokus të veçantë, shkruan lajmi.net Prezantueset seksi të emisioneve të ndryshme argëtuese, veshja e tyre provokative dhe mënyra e tyre e prezantimit bëjnë që ...

Read More »

Momenti kur Beatrix provokon keq, mos e humbisni videon ku gati i ra fustani

Nga Parisi i Francës, Beatrix Ramosaj me fansat e saj po ndan fotografi të ndryshme të realizuara me pamje përrallore prapa vetes, shkruan lajmi.net Mirëpo vëmendjen e madhe e ka marrë me një video të realizuar. Loading... Në videon e ...

Read More »

‘Shkollën e mbarova për kimist, por u bëra prezantues’… 22 VIP-at që nuk e morën profesionin nga studimet[Foto]

Kur flitet për studimet dhe të ardhmen, shumica përpiqen të ndjekin shkollën të cilën e kanë ëndërr dhe që do t’u sigurojë pjekurinë e duhur për tu punësuar në profesionin që dëshirojnë. Kur vjen puna tek VIP-at ata nuk janë ...

Read More »

Këngëtarja e njohur Sinead O’Connor është konvertuar në myslimane[Foto/Video]

Fjala është për këngëtaren e njohur Sinead O’Connor , e cila së fundmi vendoset të konvertohet në islam. Këtë lajmërim, ajo e bëri përmes një statusi të publikuar në Twitter, ku thoshte se nuk është më katolike. “Unë do të ...

Read More »

Këngëtarja e njohur Sinead O’Connor është konvertuar në myslimane

Fjala është për këngëtaren e njohur Sinead O’Connor , e cila së fundmi vendoset të konvertohet në islam. Këtë lajmërim, ajo e bëri përmes një statusi të publikuar në Twitter, ku thoshte se nuk është më katolike. “Unë do të ...

Read More »

Bebe Rexha po vjen me këngë të re, kështu duket në klip[Foto]

Bebe Rexha shumë shpejt do ta sjell projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja shqiptare me famë në botë, Bebe Rexha ka treguar nëpërmjet Instagramit se këtë javë do ta hedh këngën e saj të re, shkruan lajmi.net ”Ne ...

Read More »

Era Istrefi ka marrë një vendim i cili fansave të saj mund të mos ju pëlqejë

Era Istrefit duket se i janë mërzitur flokët e zeza, andaj ka vendosur që t’ua ndryshoj ngjyrën atyre, shkruan lajmi.net Në një Instastory, këngëtarja kosovare shihet te një parukier i cili është në proces e sipër ta shndërroi Erën në ...

Read More »

Babai e rrahu, e përdhunoi dhe e detyroi të bëhej vallëzuese

Ikona e seksit të Hollywoodit ishte një grua e pafat, e shfrytëzuar financiarisht nga bashkëshortët e saj dhe ajo nuk gjeti lumturi në pesë martesa. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal ...

Read More »

Dua Lipa si ‘Icha’, veshja indiane i shkon mjaft shumë

Dua dhe i dashuri i saj kanë zgjedhur Indinë për të pushuar dhe nga atje me fansat po ndajnë foto nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net Këngëtarja shqiptare madje e ka provuar një veshjen tradicionale indiane e cila i shkon ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com