Home / ShowBiz (page 3)

ShowBiz

‘Krejt gjërat e mira bëhen’, Butrint Imeri i gëzohet këtij suksesi!

Kjo këngë e Butrintit e realizuar me një klip të veçantë për vetëm një ditë ka grumbulluar një milion klikime, shkruan lajmi.net Loading... E për këtë ka reaguar edhe vetë këngëtari Imeri i cili duket se i gëzohet tejet shumë ...

Read More »

Albina Kelmendi sjell këngën e re “Ishim”

Fjala është për këngëtaren, Albina Kelmendi e cila mahniti gjithë jurinë me zërin karakteristik të saj, shkruan lajmi.net Loading... Dhe tani ajo ka sjell këngën e parë me videoklip të titulluar “Ishim”, që u prit tejet mirë nga publiku. Muzika ...

Read More »

Albina Kelmendi sjell një super baladë

Fjala është për këngëtaren, Albina Kelmendi e cila mahniti gjithë jurinë me zërin karakteristik të saj, shkruan lajmi.net Loading... Dhe tani ajo ka sjell këngën e parë me videoklip të titulluar “Ishim”, që u prit tejet mirë nga publiku. Muzika ...

Read More »

Vesa Luma bën ndërhyrje në fytyrë dhe imazhet i poston në Instagram

Këngëtarja e njohur pas një kohe të gjatë është rikthyer në vendlindjen e saj bashkë me familjen, shkruan lajmi.net Loading... Ajo është aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe ato nga ...

Read More »

‘Krejt gjërat e mira bëhen’, Butrint Imeri i gëzohet këtij suksesi

Kjo këngë e Butrintit e realizuar me një klip të veçantë për vetëm një ditë ka grumbulluar një milion klikime, shkruan lajmi.net Loading... E për këtë ka reaguar edhe vetë këngëtari Imeri i cili duket se i gëzohet tejet shumë ...

Read More »

Në Prishtinë u organizua “Master Class” i parë në Kosovë (Video)

Këtë vikend në Prishtinë u organizua “Master Class”-i i parë në Kosovë, me master Vjosa Metaj Cena dhe Dafinë Neziri, të cilat prezantuan për të gjithë të pranishmit një “Scary make-up”, “Halloween make-up”, “Natural beauty make-up” dhe një “Glamorous make-up”. ...

Read More »

Engjëllusha Salihu bën ndryshimin e radhës, shikojeni çfarë!

Fjala është për këngëtaren e njohur, Engjëllusha Salihu e cila kësaj radhe ka paralajmëruar ndryshimin e flokëve, shkruan lajmi.net Loading... “Gati për me ndërru ngjyrën e flokëve”, ka shkruar ajo e cila shfaqet në një sallon bukurie. Nuk është hera ...

Read More »

Befason Fero! Ja si reagoi pasi dolën lajmet se u sulmua Ligrit Uka

Lajmi është bërë i ditur ekskluzivisht për lajmi.net nga burime të sigurta, shkruan lajmi.net Loading... Më pas këtë e ka konfirmuar zyrtarisht zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti e cila tha Ligirti është gjetur me ...

Read More »

Më në fund Bleona Qereti tregon dashurinë e saj![Foto]

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti në llogarinë e saj sociale “Instagram”, ka postuar një fotografi të shtrirë bashkë me qenin e saj me mbishkrimin “dashuria”, shkruan Botapress.info Loading... Bleona që nga ndarja me ish-bashkëshkortin e saj nuk ka zyrtarizuar ndonjë lidhje ...

Read More »

Dua Lipa – fytyra e fushatës së fundit të Adidas (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa mori botën, duke bashkëpunuar me Calvin Harris dhe më së fundmi me grupin i K-pop Blackpink. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com