Home / ShowBiz (page 30)

ShowBiz

Engji zbulon se kur do të publikohet dueti me Leartën dhe Shyhreten

Engjëllusha Salihu ishte e ftuar në një intervistë për emisionin e shoubizit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Loading... Këngëtarja ka zbuluar detaje rreth projekteve të reja që planifikon t’i publikojë së shpejti, duke treguar se a janë duete apo solo-projekte. Ndër të ...

Read More »

Dua Lipa shënon edhe një sukses me hitin “New Rules”

Dua Lipa numëron disa hite në repertorin e saj, e një prej tyre është “New Rules”, shkruan lajmi.net. Loading... Pikërisht me këtë këngë, ajo ka shënuar edhe një arritje tjetër, Dua mori pllakën për këngën më të dëgjuar në “Top 40 ...

Read More »

Macaulay Culkin: I di përmendësh rreshtat e skenarit të “Home Alone”

Macaulay Culkin merr vëmendje në televizion gjatë sezonit të Krishtlindjes me filmin “Home Alone”, shkruan lajmi.net. Loading... Është ajo kohë e vitit kur “Home Alone”, filmi klasik i Krishtlindjeve transmetohet në kanale të ndryshme, çdo orë kur njerëzit janë në ...

Read More »

Rëndësia e hidratimit të lëkurës gjatë dimrit

Me ardhjen e dimrit të gjithë duhet të dimë se duhet ndryshuar edhe disa shprehi që ndikojnë në shëndetin tonë. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ...

Read More »

Nexhmije Pagarusha vizitohet nga ministri Gashi, nga ky muaj merr shpërblim prej 500 eurosh

Qeveria e Kosovës mori vendim gjatë muajit tetor që këngëtaren e njohur Nexhmije Pagarusha, ta shpërblejë për kontributin e saj në promovimin e muzikës së mirëfilltë shqipe, shkruan lajmi.net. Loading... Nga ky muaj, këngëtarja përfiton një shpërblim mujor prej 500 euro, ...

Read More »

Robert De Niro humb dhëmbin gjatë xhirimit të një reklame të bukës

Robert De Niro thuhet se është paguar një pagë prej gjashtë shifrash për të qenë pjesë e një reklame për bukën “Warburtons”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Loading... Për ironi të fatit, aktori thuhet se humbi një dhëmb derisa po shijonte ...

Read More »

E përshkruan si “Sulltaneshë”, Agnesa Vuthaj vjen me imazhe të reja [Foto]

Agnesa Vuthaj është krahasuar me një sulltanësh në imazhet e fundit të publikuara. Loading... Kështu e ka krahasuar frizeri i njohur, Kaci Lleshi në një postim të bërë në “Instagram”, ku vet Agnesa shihet shumë e bukur.     Me ...

Read More »

Aktorja e njohur me pozë provokuese para pasqyrës, gati i bien reçipetat

Olta Gixhari çdo herë komentohet linjat trupore, për të cilat merr komplimente vazhdimisht, shkruan lajmi.net. Loading... Së fundi, aktorja ka pozuar para pasqyrës ku shihet e shtrirë në shtrat, teksa reçipetat gati i binin nga trupi. Pranë Oltës gjendet edhe ...

Read More »

Aida Doçi vihet në siklet, zgjedh mes kolegëve këngëtarë

Aida Doçi ashtu sikuese edhe të ftuarit e tjerë në këtë rubrikë, kishte për detyrë të zgjedhte mes artistëve të njohur, shkruan lajmi.net. Loading... Ajo u vu në siklet kur para saj kishte emra të kolegëve të saj, mes të ...

Read More »

Ekskluzive: Fifi dhe Mc Kresha flasin pas suksesit të këngës “Psikopatja jote”

Fifi dhe Mc Kresha ishin të ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net. Loading... Të dy artistët, kanë zbuluar detaje të projektit të fundit dhe atë se çfarë shihet pas suksesit të kësaj kënge. Po ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com