Home / ShowBiz (page 4)

ShowBiz

Provokon Bebe Rexha, hap këmbët para kamerës[Foto]

Bebe Rexha po vazhdon me koncerte në vende të ndryshme, së fundi ajo ka performuar në Nju Jork, shkruan lajmi.net. Loading... Këngëtarja kishte zgjedhur një kostum të kuq për këtë koncert, me të cilin kishte vënë në pah format trupore. ...

Read More »

Mimoza Shkodra zgjedh mes Leonora Jakupit dhe Adelina Ismailit

Mimoza Shkodra si protagoniste e rubrikës “Kë zgjedh” kishte për detyrë të zgjedhte nga një emër në mesin e shumë opsioneve që kishte përball, shkruan lajmi.net. Loading... Ajo e kishte të vështirë të thoshte nga një emër kur para saj ...

Read More »

Foret e ish të dashurës së Arkanit: Policët e Kosovës bënë foto me mua (VIDEO)

Gruaja e kriminelit serb Zheljko Razhnjatoviq, i njohur me nofkën Arkan, Svletana Razhnjatoviq-Ceca qëndroi të shtunën në Mitrovicën e Veriut, ku mbajti koncert para disa serbëve të atjeshëm. Këngëtarja e turbofolkut serb erdhi në Kosovë, përkundër se Ministri jonë i ...

Read More »

Një ditë me Shkendën, pamje nga pushimet luksoze në Tajlandë

Shkenda Dubova përmes një storie të realizuar për emisionin “Mirage” sjell pamje nga pushimet përrallore, shkruan lajmi.net. Loading... Përmes kësaj videoje, këngëtarja tregon se si e kaloi një ditë në Tajlandë, që nga mëngjesi dhe vendet që ka vizituar atje. ...

Read More »

REXHEP SELIMI TREGON TALENTIN E TIJ ME ÇIFTELI[Video]

Deputeti nga Lëvizja Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka publikuar një video ku ai ndodhet në qendër të skenës duke i rënë çiftelisë, teksa të tjerët e përcjellin atë me instrumente të tjera muzikore. Tingujt të cilët dëgjohen nga çiftelia e deputetit ...

Read More »

“Ja le zemrës pikë” publikohet me videoklip nga Labinot Tahiri

Labinot Tahiri sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Ja le zemrës pikë”, shkruan lajmi.net. Loading... Kësaj radhe, Labi ka bashkëpunuar me këngëtarin Fidan Ahmeti, kurse këngën e kanë shoqëruar edhe me videoklip. Për tekstin e ...

Read More »

Rozana Radi: Është çmimi më i mirë që kam marrë gjatë gjithë karrierës

Rozana Radi këtë vit ishte në mesin e artistëve pjesëmarrës në festivalin “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Loading... Mbrëmë u mbajt finalja e këtj festivali, në të cilin këngëtarja arriti të marrë një çmim shumë të rëndësishëm. Bëhet fjalë për çmimin ...

Read More »

Noizy u dërgon porosi kolegëve: Mos më folni për rekorde, vazhdoj të jem mbreti[Foto]

Noizy është shumë aktiv në rrjete sociale, përmes së cilës njofton për çdo gjë që ka të bëjë me karrierën e tij, shkruan lajmi.net. Loading... Së fundi, reperi ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, përmes së cilës ...

Read More »

Brenda shtëpisë luksoze të Edona Llalloshit

Edona Llalloshi ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë në shtëpi bashkë me familjarët e saj, shkruan lajmi.net. Loading... Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi, përmes së cilës ka zbuluar një kënd të shtëpisë së ...

Read More »

Oxford dhe Cambridge gjithnjë e më elitarë

Ato duken gjithnjë e më elitare dhe në një mbyllje sociale, pavarësisht nga premtimet për hapjen e klasave dhe etnive të deritanishme të lëna pas dore. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com