Home / ShowBiz (page 452)

ShowBiz

Një dhuratë i shkon Rona Nishliut nga Edi Rama[Foto]

Rona Nishliu me 8 shtator i dha fund beqarisë së saj, duke organizuar një dasëm të madhe në Tiranë. Por, Rona ka publikuar një dhuratë nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e që është një shishe verë ku të shtypura ...

Read More »

Adelina tregon edhe pak pamje nga ambienti i shtëpisë[Foto]

E rrethuar me luks, dhe për këtë pjesë këngëtarja është komentuar gjithmonë, shkruan Kosovarja. Adelina qysh nga martesa me avokatin Markov ka treguar një standard tjetër të jetës e nga e gjithë kjo nuk kanë munguar edhe pamje nga shtëpia ...

Read More »

Ibrahim Tatlises me plis në kokë midis Prishtinës[Foto]

Këngëtari turk, Ibrahim Tatlises, i njohur për zërin e tij fantastik edhe jashtë kufijve të Turqisë. Në vitin 2005 pat mbajtur një koncert në Prishtinë ku ka mbledhur një numër të madh të adhuruesve të këngëve të tij, shkruan rtv21. ...

Read More »

“Game of Thrones” fiton çmimin kryesor në “Emmy”!

“Game of Throne” triumfoi në ceremoninë “Emmy”. Ky serial mori çmimin kryesor, që është “drama më e mirë televizive”, shkruan lajmi.net. Nga ky serial, çmimin për aktorin më të mirë në rol dytësor në një dramë televizive e mori Peter ...

Read More »

Ky është ‘sekreti’ që Encës i duket gjoksi i madh në fotografi[Foto]

Ajo merr vëmendjen me çdo fotografi që publikon në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet provokuese, shkruan lajmi.net. Enca çdo herë komentohet për format bombastike trupore, sidomos për gjoksin e bujshëm dhe të pasmet bombastike. Loading... ‘Sekreti’ i Encës ...

Read More »

Propozimi për martesë ‘live’ në eventin e çmimeve Emmy[Video]

Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Los Angeles, eventi i ndarjes së çmimeve Emmy. Por, ajo çka e bëri këtë mbrëmje më të veçantë, ishte propozimi për martesë që u zhvilluar në skenën kryesore. Regjisori i njohur Glenn Weiss, gjatë ...

Read More »

Majk thumbon ish të dashurat: Pasi ta lë unë, mund ta keni[Foto]

Janë disa me të cilat ka dalë publikisht duke u bërë kështu emri më i komentuar në media për këtë arsye, shkruan lajmi.net Mirëpo lidhjet e tij nuk kanë qenë edhe aq të gjata për tu kurorëzuar, andaj edhe së ...

Read More »

Fama nuk e ndryshon Dua Lipën, me urime special për këtë person që u rrit me te[Foto]

Këngëtarja Dua Lipa ka shkëputur disa imazhe ndër vite me një person të veçantë. Fjala është për një kushërirë të saj me të cilën ajo është edhe mike shumë e afërt. Loading... Me rastin e ditëlindjes së saj, Dua e ...

Read More »

Gold AG shihet në një tavolinë me këtë anëtar të familjes së Getoar Selimit[Foto]

Gold AG dhe Getoar Selimi raportet nuk i kanë pasur edhe aq të mira mes vete. Por sot ata i kanë lënë pas dore të gjitha komplikimet dhe janë bërë miq, shkruan lajmi.net Madje ata janë miqësuar akoma më shumë ...

Read More »

Elita ndjek traditat, tregon pajën tri ditë para dasmës[Foto]

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, do të martohen të premtën (më 21 qershor), shkruan lajmi.net. Tashmë kanë filluar përgatitjet rreth dasmës, e dita-ditës çifti zbulon detaje të reja rreth ceremonisë. Loading... Pasi zbuluan ftesat e veçanta për të ftuarit, ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com