Home / ShowBiz (page 5)

ShowBiz

Flaka Krelani ‘ngrit’ temperaturat gjysmë e zhveshur: Hiç s’është ftohtë!

Flaka Krelani së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet më joshëse se kurrë më parë, shkruan lajmi.net. Loading... E shtrirë në një shkëmb, këngëtarja sipër kishte veshur një bluzë të shkurtër,  e cila i zbulonte barkun e ...

Read More »

Me vajzën në duar, Ryva Kajtazi e dëshmon që është një mama seksi[Foto]

Ryva Kajtazi pas lindjes së vajzës ka punuar shumë në kthimin e linjave perfekte trupore, shkruan lajmi.net. Loading... Në fotografinë e fundit, këngëtarja u shfaq me vajzën në duar, ku dukej tejet atraktive dhe me stil. Ryva kishte veshur një ...

Read More »

Pasi ta dëgjoni këtë, nuk do të donit kurrë të ishin e dashura e Kivanç Tatlitug

Kivanç Tatlitug është padyshim një prej aktorëve më të mirë turq dhe një prej më të dashurve për publikun shqiptar që ka ndjekur mjaft prej serialeve ku aktori ka qenë protagonist. Loading... E sigurisht jo vetëm prej talentit por dhe ...

Read More »

Pasi ta dëgjoni këtë, nuk do të donit kurrë të ishit e dashura e Kivanç Tatlitug

Kivanç Tatlitug është padyshim një prej aktorëve më të mirë turq dhe një prej më të dashurve për publikun shqiptar që ka ndjekur mjaft prej serialeve ku aktori ka qenë protagonist. Loading... E sigurisht jo vetëm prej talentit por dhe ...

Read More »

Kosova sërish me pavijon të filmit në Tokio

Pas tregut të Berlinales, Cannes dhe American Film Market, ky është tregu i katërt ku Qendra Kinematografike e Kosovës prezenton industrinë e filmit kosovar në botë, transmeton lajmi.net. Loading... Japan Content Showcase (TIFFCOM) është treg i madh i industrisë së ...

Read More »

Habiti të gjithë! Rashel me dedikim emocional në skenën e ‘Dance With Me’

Ndonëse disa javë më parë Rasheli u kritikua në skenën e ‘Dance With Me’ me kërcimin mjaft provokativ, mund të themi se këtë javë e mbuloi atë ‘gabim’ me diçka që i ka emocionuar të gjithë, transmeton lajmi.net Loading... Nën ...

Read More »

Gjarpri del nga klima – kap miun dhe kthehet përsëri brenda (video)

Njerëzit e një shtëpie filmuan pamje të tmerrshme kur një gjarpër doli nga kondicioneri dhe kapi një mi të gjallë, dhe u kthye për të ngrënë drekën e tij në paqe. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ...

Read More »

Rina Balaj nuk ka veshur asgjë nën fustanin e shkurtë? Gati sa nuk i doli….

Këngëtarja Rina Balaj me publikimin e projekteve të para muzikore arriti që të bëhet njëra ndër më të komentuarat, shkruan lajmi.net Loading... Kjo për faktin se këngët që lansonte ishin ‘diss’ për koleget e saj repere, po ashtu të reja ...

Read More »

Ish-Miss Kosova bëhet nuse, dimitë i shkojnë shumë

Ish- Miss Kosova, Mirjeta Shala është bërë nuse duke veshur kështu dimi në një mbledhi në të cilën ishte e pranishme me familjarët e ngushtë dhe burrin, shkruan lajmi.net Loading... Mirjeta fotot i ka ndarë me ndjekësit e saj ndërsa ...

Read More »

Dua Lipa ndër favoritet për të fituar çmime në ‘MTV EMA’, ju fton ta votoni

Dua Lipa po konsiderohet si njëra ndër favoritet për të fituar çmime në këtë ngjarje të madhe të muzikës, shkruan lajmi.net Loading... Më 4 nëntor pritet të mbahet evenimenti më i madh i ndarjes së çmimeve në Evropë, “MTV Europe ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com