Home / Sport (page 10)

Sport

Ronaldo i lë të hamendur gazetarët: Koha do t’i tregoj të gjitha!

Cristiano Ronaldo është duke u akuzuar për përdhunim, mirëpo ai ka thënë se është i qetë dhe koha do ta zbuloj të vërtetën. Loading... “E di që jam shembull brenda dhe jashtë fushës. Gjithmonë qesh, jam njeri i lumtur. Luaj ...

Read More »

Guardiola po e largon yllin e madh nga Man City

Pep Guardiola është duke tentuar që ta zëvendësoj Fernandinhon në afatin e janarit. Loading... Trajneri spanjoll ka kërkuar nga Manchester City që ta transferoj Frenkie de Jongun, si zëvendësues të brazilianit, përcjell “lajmi.net”. Mesfushori i Ajaxit ka kohë që po ...

Read More »

Ylli i Interit e dëshiron kalimin te Man Utd

Milan Skriniar ka refuzuar që ta nënshkruaj kontratën e re, pasi e dëshiron largimin nga Interi. Loading... Mbrojtësi sllovak është në radarin e Mancheter United, andaj po e pret një ofertë nga ata, përcjell “lajmi.net”. Skriniar i ka bërë me ...

Read More »

McGregor zbulon 4 arsyet e humbjes nga Khabib

Conor Mcgregor e ka renditur humbjen e tij ndaj Khabib Nurmagomedov në katër pika. Loading... Irlandezi e pësoi ndaj rusit në duelin që u mbajt në Las Vegas në kuadër të UFC 229, duke sjellë 4 rundet shkurtazi dhe gabimet ...

Read More »

Strategjia e Real Madridit për ta transferuar Hazardin

Real Madridi kërkon që ta emëroj Antonio Conten, si zëvendësues i Julen Lopeteguit. Loading... Strategjia e skuadrës madrilene është që ta marr trajnerin italian, në mënyrë që mund ta afroj më lehtë Eden Hazardin, përcjell “lajmi.net”. Real Madridi është duke ...

Read More »

Dëmtimi i Messit/ Politikani katalanas bën ironi me Ronaldon

Dëmtimi i Lionel Messit ka kaluar të gjitha parashikimet, duke qenë një çështje edhe jashtë sportit. Loading... Është politikani katalanas, Gabriel Rufian, që ka nxitur debat me një postim të tij në llogarinë e tij në “Twitter”. Rufian nuk mundi ...

Read More »

Gundogan “ngrit në qiell” Guardiolan: E vështirë të kesh paraqitje të dobët me Man Cityn

Mesfushori beson se sistemi i lojës së skuadrës dhe loja nën urdhrat  e spanjollit e bëjnë “të vështirë” paraqitjen e keqe, transmeton lajmi.net. Loading... “Nuk dua të tingëllojë arrogant , vetëm dua të them se në skuadrën që po luajmë, ...

Read More »

Beafson anëtari i “Honda”: Fituam falë Marquez, “Ducati” superior krahasuar me ne

Spanjolli triumfoi në garat në Japoni, triumf ky i pesti në Moto GP, transmeton lajmi.net. Loading... Pas këtij triumfi, deklaratë befasuese erdhi nga skuadra e “Honda”. Ata kanë thënë se triumfi erdhi falë aftësive individuale të spanjollit, pasi sipas tyre, ...

Read More »

Reagimet e Xhakës dhe Mustafit pas fitores së Arsenal

“Gunners” regjistruan fitore me rezultat 3:1, falë performances së jashtëzakonshme nga Aubameyang, shkruan lajmi.net. Loading... Në këtë takim, për 90 minuta luajtën edhe dy lojtarët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka e Shkodran Mustafi. Këta të fundit duket se i janë ...

Read More »

Ronaldo i përgjigjet Iscos: Nuk keni pse të qani

Spanjolli mësohet të ketë thënë se nuk do të qajnë për Ronaldon, pasi portugezi nuk dëshiroi të qëndronte në Madird, transmeton lajmi.net. Loading... Portugezi u largua në drejtim të Torinos gjatë kësaj vere për shumën e 105 milionë eurove. Mungesa ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com