Home / Sport (page 20)

Sport

Pas fitores ndaj Milanit, Interi merr lajmin katastrofal

Interi fitoi me rezultat 1 me 0 ndaj Milanit, por që ka marr një lajm të hidhur. Loading... Radja Nainggolan ka pësuar lëndim, ku mund ta humbet ndeshjen ndaj Barcelonës në javën e ardhshme në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”. ...

Read More »

Inter 1-0 Milan, notat e lojtarëve

Interi fitoi 1 me 0 ndaj Milanit, në sekondat e fundit të ndeshjes. Loading... Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Mauro Icardi, që mori notën 7.6. Por, lojtari i ndeshjes ishte Vecino, që mori vlerësimin 8.0, raporton “lajmi.net”. Nga ...

Read More »

Interi e mposht Milanin në derbin ‘Della Madonnina”

Inter e ka fituar derbin ndaj rivalit lokal, Milanit, me rezultat minimal, 1 me 0. Loading... Golin e vetëm në ndeshjen e shënoi, Mauro Icardi në minutën e 90’+2, raporton “lajmi.net”. Interi e dominoi ndeshjen për më shumë se 90’ ...

Read More »

“I uroj fat Real Madridit dhe Barcelonës për Neymarin”

Marquinhos ka thënë se Neymar është i lumtur te PSG-ja, pasi e dëshiron qëndrimin në “Parkun e Princave”. Loading... Brazilian ka deklaruar se bashkëkombësi i tij është i lumtur në Francë, andaj Barcelona dhe Real Madridi do ta kenë të ...

Read More »

Bastoret zbulojnë skuadrën e re të De Geas

Daivd de Gea nuk është i lumtur te Manchester United, andaj po e kërkon largimin. Loading... Sipas bastoreve evropiane, PSG-ja është duke i prirë garës për transferimin e portierit spanjoll, përcjell “lajmi.net”. Skuadra franceze favorizohet nga bastoret, duke marr shanset ...

Read More »

McGregor me vendim befasues për të ardhmen e tij

Conor McGregor e humbi ndeshjen me 6 tetor ndaj Khabib Nurmagomedovit, por që më pas përfundoi në dramë. Loading... Boksieri irlandez ka thënë se ai është duke e pritur vendimin e MMA-së rreth incidentit që ndodhi në UFC 229, për ...

Read More »

Shikojeni se si gjyqtari ia anuloi golin yllit të Milanit ndaj Interit

Milani kaloi në epërsi ndaj Interit me anë të Mateo Musacchios, mirëpo gjyqtari e anuloi golin. Loading... Anëtari i rosonerëve ishte në pozicion jashtë loje, duke mos arritur që ta zhbllokoj rezultatin në 45’ minutat e parë, përcjell “lajmi.net”. E ...

Read More »

Inter – Milan, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

Interi dhe Milani, nuk kanë mundur ta zhbllokojnë rezultatin në 45’ minutat e parë në ‘Giuseppe Meazza’. Loading... Nerazurët fillimisht shënuan një gol me anë të Mauro Icardit, por që gjyqtari e anuloi për pozicion jashtë loje, raporton“lajmi.net”. E njëjta ...

Read More »

Barcelona po e humbet lojtarin shkaku i Valverdes

Ernesto Valverde nuk është duke i besuar talentit të Barcelonës, Riqui Puig. Loading... Mesfushori i talentuar është duke treguar formë të lartë në këtë fillim sezon, por që nuk po ftohet në skuadrën e parë, përcjell “lajmi.net”. Riqui Puig dëshiron ...

Read More »

Icardi shënoi gol, por shikoni çfarë ndodhi!

Interi shënoi gol ndaj Milanit me anë të Mauro Icardit, mirëpo u anulua. Loading... Sulmuesi argjentinas ishte në pozicion jashtë loje, pasi gjyqtari anësor vetëm sa kishte ngritur flamurin, përcjell “lajmi.net”. Rezultati aktualisht në ‘Giuseppe Meazza’ është 0-0, ku po ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com