Home / Sport (page 331)

Sport

Man Utd mposhtet nga West Ham, kjo i ndodhi Pogbas me Mourinhon

Manchester United është thelluar në krizë. Skuadra e Jose Mourinhos u mposht në udhëtim te West Ham United me rezultat 3:1. Loading... Dueli solli një tjetër dëshmi të përplasjes mes Mourinhos dhe mesfushorit Paul Pogba. Mourinho e zëvendësoi yllin francez ...

Read More »

‘Katastrofë’ për Man Utd, mposhtet 3:1 nga West Ham

West Ham United ka shënuar fitore të madhe duke mposhtur Manchester United me rezultat 3:1 në Premierligë. Felipe Anderson, autogoli nga Victor Lindelof dhe Marko Arnautovic shënuan për vendasit që shtuan krizën te ekipi i Jose Mourinhos. Loading... Marcus Rashford ...

Read More »

Formacionet zyrtare: Man City – Brighton

Manchester City dhe Brighton kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Premierligë. Man City: Ederson, Walker, Otamendi, Laporte, Zinchenko, Fernandinho, Silva, Sané, Sterling, Bernardo, Agüero. Loading... Brighton: Ryan, Montoya, Duffy, Dunk, Bong, Knockaert, Propper, Kayal, March, Bissouma, Locadia. /Lajmi.net/ AlbPortali: ...

Read More »

Formacionet zyrtare: Arsenal – Watford

Arsenal dhe Watford kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Premierligë. Arsenal: Cech, Bellerin, Mustafi, Holding, Monreal, Torreira, Xhaka, Ozil, Ramsey, Aubameyang, Lacazette. Loading... Watford: Foster, Holebas, Kabasele, Catchart, Navarro, Pereyra, Capoue, Doucoure, Hughes, Deeney, Gray.  /Lajmi.net/ AlbPortali: Nëse shtypni ...

Read More »

West Ham – Man Utd, rezultat shokues për Mourinhon

Andriy Yarmolenko ka shënuar për West Hamin ndaj Manchester United. Vendasit udhëheqin me rezultat 2:0 pas përfundimit të pjesës së parë të takimit ndaj “Red Devils”. Loading... Rezultati shton telashet e menaxherit Jose Mourinho, i cili me ekipin e tij ...

Read More »

Formacionet zyrtare: Roma – Lazio

Roma dhe Lazio kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Stadio Olimpico. Roma: Olsen, Santon, Manolas, Fazio, Kolarov, Nzonzi, De Rossi, Florenzi, Pastore, El Shaarawy, Dzeko. Loading... Lazio: Strakosha, Luiz Felipe, Acerbi, Caceres, Leiva, Parolo, Milinkovic-Savic, Lulic, Marusic, Luis Alberto, ...

Read More »

West Ham – Man Utd, shënohet një super gol

Manchester United e ka filluar keq ndeshjen ndaj West Ham United. Vendasit kanë kaluar në epërsi me golin e Felipe Anderson. Loading... Përforcimi i ri i ardhur nga Lazio ka realizuar në portën e David de Geas, përcjell “lajmi.net”. Shikojeni ...

Read More »

Gattuso konfirmon lajmin e keq për tifozët e Milanit

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka pranuar se Gonzalo Higuain pritet të mungojë në ndeshjen e radhës ndaj Sassuolos në Serie A. Sulmuesi argjentinas nuk është rikuperuar ende nga lëndimi që e detyroi të mungonte edhe në takimin e xhiros ...

Read More »

Chelsea – Liverpool, derbi i kreut të tabelës në Premierligë

Këtë të shtunë  Liverpooli dhe Chelsea do të përballen për të 180-ën herë ndërmjet tyre, një numër i konsiderueshëm ndeshjesh, që e shndërron vetvetiu këtë duel, në një klasike të kohëve moderne. Të dy ekipet kanë rivalitet shumë më të ...

Read More »

Festë te Barcelona, ja çfarë i ka ndodhur Dele Allit në Tottenham

Barcelona është mysafire e Tottenhamit në Wembley në xhiron e dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Dhe, pak ditë para ballafaqimit, skuadra katalane ka marrë një lajm të mirë nga “Spurs”. Loading... Mediat angleze raportojnë se Dele ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com