Home / Sport (page 5)

Sport

Liverpool fiton dhe rrëmben vendin e parë në Premierligë

Liverpool ka shënuar fitore të lehtë prej 0-4 në udhëtim te Bournemouth, në ndeshjen e xhiros së 16-të të Premierligës. Skuadra nga ‘Anfield Road’ i është falur paraqitjes së jashtëzakonshme të Mohamed Salah, që shënoi tre gola në këtë fitore ...

Read More »

Man Utd në epërsi kundër Fulham

Të parët që gjetën rrugën e golit ishin vendasit, në minutën e 13‘ të këtij takimi, shkruan lajmi.net. Loading... Golin për vendasit e realizoi mbrojtësi i majtë i skuadrës, Ashley Young. Manchester United është në kërkim të fitores së parë ...

Read More »

Formacionet zyrtare: Arsenal – Huddersfield

Ndeshja mes Arsenal dhe Huddersfield fillon nga ora 16:00, shkruan lajmi.net. Loading... Formacionet zyrtare: Arsenal: Huddersfield: /Lajmi.net/ AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

Read More »

Napoli – Frosinone, formacionet startuese

Me fillim nga ora 15:00, Napoli në ‘San Paolo’ pret skuadrën e Frosinones. Loading... Formacionet zyrtare: Napoli: Frosinone: /Lajmi.net/ AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

Read More »

Reagimi i Kloppit kur pyetet nëse Liverpool mund ta përfundojë sezonin pa humbje

Skuadra e Jurgen Klopp, që renditet në vendin e dytë në Premierligë me vetëm dy pikë larg Cityt, është në mesin e pak skuadrave që nuk dinë për humbje në Evropë këtë sezon. Loading... Se sa do të zgjasë kjo ...

Read More »

Zbulohet skandali i madh me votat për Topin e Artë

Mesfushori kroat më 3 dhjetor fitoi për herë të parë Topin e Artë, duke i dhënë fund dominimit të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit në futbollin botëror. Loading... Edhe pse ka pasur shumë zëra rreth asaj që vërtetë e meritoi ...

Read More »

Zbulohet data, ja kur do të ndeshen Khabib dhe Floyd!

Babai i Khabib Nurmagomedov ka dhënë shenja të reja për një datë të mundshme dhe vendin për meçin mes djalit të tij dhe Floyd Mayweather. Loading... Menjëherë pasi e mposhti Conor McGregori në tetor të këtij viti, Khabibi i bëri ...

Read More »

Panik në Madrid para finales River Plate – Boca Juniors

Të dy klubet argjentinase tashmë ndodhen në Madrid duke u përgatitur për spektaklin e së dielës, derisa tifozët kanë filluar të vijnë. Loading... Pasi Madrid u zgjodh për të organizuar këtë finale, policia filloi menjëherë përgatitjet për ‘finalen e të ...

Read More »

Lirim Zendeli tanimë po prek majat e Formulave, ai ishte i ftuar në Rusi bashkë me Vettel, Raikonen e Hamilton (FOTO)

Lirim Zendeli i cili konsiderohet si ”Shumaheri shqiptar” ishte i thirur në Sant Petersburg Rusi prej Formula 1 ekipit. Loading... Me shumë persona të njohura botërore që janë shoferë të klasit të formula 1 si: Sebastian Vettel ,Kimi Raikkonen ,Hamilton ...

Read More »

Bayern Munich transferon lojtarin që shkëlqeu në Kupën e Botës

Mbrojtësi i Kombëtares së Francës, Benjamin Pavard, mbetet dëshira e Bayern Munich. Loading... ‘Le10Sport’ raporton se bavarezët nuk kanë humbur dëshirën për të nënshkruar me 22 vjeçarin, që kishte paraqitje të jashtëzakonshme në Rusi, duke ndihmuar Francën të fitoi titullin ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com