Home / Lajme / ÇKA DUHET, E NUK DUAN AS VETË POLITIKANËT SHQIPTARË?

ÇKA DUHET, E NUK DUAN AS VETË POLITIKANËT SHQIPTARË?

ÇKA DUHET, E NUK DUAN AS VETË POLITIKANËT SHQIPTARË?

Loading...

Sepse nuk lejon Rusia dhe miqtë e saj, apo?
Abdulla Mehmeti

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

x

Check Also

Ekskluzive: Dhëndrri i Shpend Maxhunit, Florim Maloku, bashkë me Fadil Syleviqin dhe 11 të tjerë ishin të dyshuar për vjedhje në dhomën e dëshmive të DKKO-s (Dokument)

Në prill të vitit 2009, ishte realizuar ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com