Home / ShowBiz / Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë

Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë

Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë demi3 1547208390 657480

Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini .
Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Loading...

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi.

Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë demi3 1547208390 657480
Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë demi2 1547208387 5108591

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com