Home / ShowBiz / Demi Rose sjell dhe një pozë seksi nga plazhi, mos e humbisni

Demi Rose sjell dhe një pozë seksi nga plazhi, mos e humbisni

Demi Rose tash e sa ditë po pushon në plazhet tropikale, nga ku nuk i kursen imazhet joshëse, shkruan lajmi.net.

Modelja ka sjellë edhe një fotografi të re, në të cilën pozoi në bikini, në plazh dhe si çdo herë mahnit me format trupore.

Loading...

“Lumturi është një ditë në plazh”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotos, që pranoi pafund komente dhe pëlqime nga fansat.

Kujtojmë që Demi Rose njihet për linjat bombastike trupore, për të cilat jo rrallëherë është krahasuar me Kim Kardashain. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Happiness is a day at the beach 💛

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com