Home / Kuriozitete / Djali i tregon vajzës se si të vishet kur të dal me shoqe, por shikoni çfarë ndodhë në fund

Djali i tregon vajzës se si të vishet kur të dal me shoqe, por shikoni çfarë ndodhë në fund

Një çift simpatik është bër hit në internet kur vajzë i erdhi një mesazh në telefon e cila ftohet të dal me shoqe, shkruan lajmi.net.

Pastaj ajo ngritet për tu bër gati dhe merr sugjerime nga i dashuri se çfarë të vesh.

Loading...

I dashuri e kthen disa herë, sepse nuk dukej mirë, sepse shpesh dukej lakuriq. Por në fund vajza vishet e gjitha, duke e mbuluar tërë trupin me veshje sportive, dhe me këtë veshje djali është shumë i lumtur.

Por kur del vajza jashtë, ajo i heq ato, sepse poshtë tyre kishte një fustan të shkurtër dhe  dukej mjaft provokuese. Për më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com