Home / Sport / Dortmund të gatshëm të paguajnë një shumë të konsiderueshme për Alcacer

Dortmund të gatshëm të paguajnë një shumë të konsiderueshme për Alcacer

Lojtari po shkëlqen në Bundesliga,  ku ka realizuar shtatë gola në katër ndeshje jo të plota.

Loading...

Duket se sulmuesi ka lënë përshtypje të mira edhe tek drejtuesit e klubit dhe ata janë të gatshëm të paguajnë një shumë të konsiderueshme për kartonin e tij.

‘Bild’ raporton se skuadrat do të arrijnë një marrëveshje prej 23 milionë eurove. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com