Home / ShowBiz / E dashur, sa para ki? Ja pse femrat fshehin paratë nga meshkujt

E dashur, sa para ki? Ja pse femrat fshehin paratë nga meshkujt

Ne jetojmë në një kohë ku gjithçka është në rrezik – nga ku ishim në pushime, për atë që kishim darkë. Por një gjë është ende e fshehur si këmbët e gjarprit – një portofol. Dhe madje edhe nga ato më të afërtat në jetën tonë.
AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

Loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com