Home / Lajme / E dhimbshme: Në shkollën e Raincës, nxënësi vdes në klasë gjatë orës së mësimit

E dhimbshme: Në shkollën e Raincës, nxënësi vdes në klasë gjatë orës së mësimit

Në shkollën fillore “Zenel Ajdini” në fshatin Raincë të Komunës së Preshevës, në rrethana dhe shkaqe ende të panjohura ka ndërruar jetë një nxënës me iniciale F. K gjashtëvjeçar.

Loading...

Mësohet se ai ishte nxënës i klasës së parë Flamur (Esat) Kadriu.

Përkundër intervenimit të mjekut, gjithçka ishte e këto meqë kishte ndërruar jetë, njofton “Presheva Jonë”.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com