Home / Kuriozitete / E refuzoi e dashura sepse ishte i varfër, i premtoi vetes se një ditë do të bëhej i pasur![Video]

E refuzoi e dashura sepse ishte i varfër, i premtoi vetes se një ditë do të bëhej i pasur![Video]

Nga mjelës lopësh e ushqyes derrash në autorin e librit më të suksesshëm në historinë amerikane: “Arti për të fituar miq dhe pushtet”.
Videoja më poshtë ju tregon se si arriti ai deri atje.

Loading...

Ndiqeni për më shumë.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v3.1’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

E Refuzoi e Dashura Sepse Ishte i Varfër… i Premtoi Vetes se Një Ditë do të Bëhej i Pasur!

Nga mjelës lopësh e ushqyes derrash në autorin e librit më të suksesshëm në historinë amerikane: "Arti për të fituar miq dhe pushtet". Ja se si arriti ai deri atje…

Gepostet von Shkolla Suksesit am Samstag, 15. September 2018

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

x

Check Also

Kësaj mësuese asnjë nxënës nuk i ikë nga ora e mësimit

Videoja, që besohet se është incizuar në ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com